Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Reklam Reklam

Ayırma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Birçok kara büyü türünden biridir ve ülkemizde en yaygın yapılan büyü türlerindendir, peki nedir bu eşleri ayırma büyüsü?

Belirli şekillerin bir araya getirilerek, büyü gereçleri ve sözlere ihtiyaç duyulan, sonucunda eşlerin sevgilerinin zamanla tersine dönerek bir birilerinden nefret etmelerini sağlayan büyü türüdür.

Genelde evli kadınların ve evli erkeklerin maruz kalmasından dolayı bu büyüye evlileri ayırma büyüsü de diyebiliriz. Bir zaman sonra hiç normal olmayan bir biçimde, bilinçaltına yerleşip, ruhsal ve duygusal enerjiye etki eden bu büyü türü evli insanlara yıkılan bir yuva miras bırakabiliyor.

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır

Ayırma Büyüleri Nasıl Yapılır

Ayırma büyüleri yapılmış birçok insan, kendisine büyü yapıldığını anlayabiliyor ve önlem alıyor. O halde ayırma büyüsü yapılan insanlar bazı belirtiler yakalayabiliyor ne dersin? İşte senin de şüphelene bileceğin, ayırma büyüsü belirtileri:

 • Eşin bir anda değişen davranışları.
 • Eşinin ağzından duymadığın, işitmediğin, huyu olmayan hakaret ve küfürler işitmen.
 • Eve girdiğinde hissettiğin huzursuzluk ve kaçma isteği.
 • Bir anda eşine karşı nefret ve gaflete düşmen.

Eğer bu süreç sen fark etmeden geliştiyse bil ki, etrafında kötü niyetli veya iyilik ettiğini zanneden insanlar var. Bu durumların eşin ve senin aranda da yaşandığını düşünüyorsan, öncelikle arayış yapmalı daha sonra büyüyü bozdurmalısın. Çünkü kötülük bulaşıcıdır. Sen de eşin gibi kalbini ve duygularını esir edebilirsin. Bu yüzden hiç zaman kaybetmeden büyüyü bozdurman gerekir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. deniz dedi ki:

  Hocam merhabalar ben öğrenciyim memleketten ailemde uzak yaşıyorum bir sevgilim vardı başta iyiydi aileme kadar söyledim ben bunu daha sonralarda soğuduk beni dövdü küfürler etti eziyet etti bağırdı istemiyorum sevgim kalmadı beni tehditle yanında tutuyor bana yardım edin lütfen ailem ayrıldım diye biliyor söylesem babamla kötü olucam lütfen yardım edin

  1. Yusufhoca dedi ki:

   arayın Allah’ın izni ile Soğutma Büyüsü Yapalım Uzaklaşsın sizden.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara