Almanya Kaşık Büyüsü

Almanya’da Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Üst Kısım

Almanya’da Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar

Almanya’da Kaşık Büyüsü Yapan Hocalar Süryani kökenli bir büyün olduğundan Anadolu menşeli bir büyüdür.Ama büyü daha çok Azerbaycan bölgesinde etkin olmuştur. Azerbaycan bölgesinden de tüm dünyaya yayılmıştır. Almanya Kaşık Büyüsü etkisi süresi büyük bozulmadığı sürece devam eder.

 

Kaşık Büyüsü Özellikleri

Kaşık büyüsü çift ağızlı bir büyüdür. İlişkilerin gelişmesine yardımcı olduğu gibi, ilişkilerin bozulması için de kullanılır. Bağlama büyüsü ya da ayırma büyüsü olması ritüellerin yapılış sırasına göre belirlenir. Ritüellerin ters uygulanması sonucunda ayırma büyüsü yapılmış olur.

Karmaşık özellikleri olan bir büyü değildir. Bir kaç söz ve ritüelden oluşur.

Kolay yapılabilen bir büyü olmasına karşın bozulması zor büyüler arasındadır.

Tahta kaşık kullanılarak yapılır, son dönemlerde metal kaşık büyüsü de yapıldığı görülmektedir.

Almanya Kaşık Büyüsü
Almanya Kaşık Büyüsü

Almanya Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Almanya Kaşık Büyüsü İki kaşık alınır. Kaşığın iç tarafındaki saplarına kadın ve erkeğin ismi yazılır. İsimler yazılı kaşıklar iç yüzeyler karşılıklı gelecek şekilde bağlanır. Bu şekil kişilerin yüz yüze olmasını temsil eder ve bağlanma büyüsü ritüelidir. Kaşıklar iç tarafları ters gelecek şekilde bağlanırsa bu kişilerin birbirlerine sırtlarının dönük olduğu durumu temsil eder ve ayırma büyüsü için kullanılır. Kaşıklar bağlanırken avestçe dilinden sözler söylenerek büyü tamamlanır. Son yapılması gereken ise, bağlı kaşıkların kimse görülmeden toprağa gömülmesidir. Son aşama olan gömülme işi tamamlandıktan sonra büyü yapılmış olur.

Büyü yapıldıktan sonra kaşık büyüsü etkisini ne zaman gösterir? Kaşık büyüsünü etkisini hızlı gösteren bir büyüdür be 48 saat geçmeden etkilerini görebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir