Almanya Sevgi Büyüsü

Almanya Sevgi Büyüsü

Ayrılan Çiftlere Yapılan Çalışmalar Üst Kısım

Almanya Sevgi Büyüsü

Almanya Sevgi Büyüsü için örnek olarak şu büyüleri verebiliriz: Mum Büyüsü, Düğüm Büyüsü, Muhabbet Büyüsü, Canbar Büyüleridir. Her bir büyünün kendine özgü yapılış tarzı vardır. Aralarından hangisinin seçileceğine işin ehli medyum ya da hocalar vuku bulan hadiseye istinaden karar vereceklerdir.  En etkili aşk büyüsü sarımsak büyüsüdür. Sarımsak büyüsü için ise en uygun zaman güneşin doğmasına yakın zaman yani tan vaktidir. İşleme başlamadan önce siya bent otuyla hazırlanan tütsünün yakılması ortamın enerjisini iyice yükseltecektir.

Almanya Sevgi Büyüsü
Almanya Sevgi Büyüsü

Almanya Sevgi Büyüsü Nasıl Yapılır?

Bu büyünün yapılabilmesi için öncelikle kişiler arasında geçmişe dayalı az da olsa bir iletişim olmalıdır. Birbirini hiç tanımayan insanlar üzerinde etkisi asla ve asla görülmez. Görüldüğünü iddia eden medyumlara da itibar etmeyiniz. Almanya Sevgi büyüsü yapma konusunda doğru kişi ile hareket etmek gereklidir. Her tılsımın bir ön koşulu vardır. Aşk ve ya sevgi büyümüzün ön koşulu da budur.  Kolay aşk büyüsü yapmak isteyenlere birkaç önerim olacaktır. Her ayın yedisi ve on dördünde en az 4000 kere Ya Velud Ya Allah okunarak dua ederseniz en kısa süre içerisinde Rabbim sizlere gönlünüz dekini nasip edecektir. Bu uygulama öncesi de niyetinizin koşullarını tam ve eksiksiz şekilde yerine getirmeli ve bakıma öyle başlanmalıdır.

Başka bir örnekte;  üç adet pamuk çekirdeği üzerine en az 100 kez Yasin-i Şerif okunmalı ve kimin dili bağlanacaksa anasının ya da babasının adıyla zikredilmelidir. Bu duayı Perşembeyi C uma gününe bağlayan akşamları okumak daha etkili sonuç alınması açısından çok mühimdir.

Diğer taraftan; bir adet acı bir kırmızı birer üzerine şu dua okunmalı ve akabinde de biber yakılmalı ve büyü kime yapılacaksa onun evinin kapı eşiğine artan parçaları serpilmelidir:  Ve lekad ateyna musel kitabu enzelnahu mübarekten  üc üreha fil  ardı fiha halidün.

Son olarakta uzun yedi adet mumun üzerine; Tebbet suresi okunur. Akabinde söz konusu mumları evinin yedi ayrı yerine koyarak yakılmalıdır. Artık aşık olunması istenen kişinin aşkı iyiden iyiye alevlenmeye başlamakta ve önüne çıkan her şeyi yakmaya başlayamaktadır.

Almanya Kuvvetli Sevgi Büyüsü Her dönemde tercih edilen büyülerden olmuş ve çok fazla rağbet görmüştür. Bazı alimlerce aşk büyüleri kara büyülerden sayılmaktadır. Fakat belli hayat koşulları sebebiyle en uygun yolun bu olacağı unutulmamalı ve etkili sonuçlar için işin ehillerince her daim denenmelidir.

2 thoughts on “Almanya Sevgi Büyüsü

  1. hocam karimla 7senedir evliydik beni sevmiyor diyo ve benle pazartesi bosanacak lütfen yardim edin bana nasil geri asik ederim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir