Almanya'da Yıldızname Bakan Hocalar

Almanya’da Yıldızname Bakan Hocalar

Medyum

Almanya’da Yıldızname Bakan Hocalar

Almanya’da Yıldızname Bakan Hocalar, kişiye ait doğum tarihi, isim, soy isim, doğum saati gibi çeşitli bilgilerin kullanılması sayesinde ulaşılan ve kişinin doğumundan ölümüne kadar başından geçecekler ile ilgili bilgilere ulaşma imkanı veren özel bir yöntemdir. Yıldızname kesinlikle bir fal türü değildir. Faldan çok daha kesin ve gerçek bilgilere ulaşmak ve hayati öneme sahip olayların ortaya çıkarılması için büyük ciddiyetle yapılması gereken bir ilim dalıdır. Gerçek yıldızname yorumu yapmak önemli bir bilgi birikimi ve tecrübe gerektirir.

Almanya’da Yıldızname Bakan Medyum

İsmin harflerinin sahip olduğu Ebced değerleri ve sayısal bilgiler kullanılarak ulaşılan bilgilerin yorumlanması sayesinde isme göre yıldızname yorumları yapılmaktadır. Aslında Arapça olan hesaplama yöntemleri Türkçe ’ye uygulanmakta ve doğumdan ölüme kadar yaşanabilecek bütün önemli olaylar ve kararlar ile ilgili bilgilere ulaşılmaktadır.

Ebced ile ilgili bilgilerin ilk çıkış kaynağı İmam Caferi Sadık olarak gösterilmektedir. Ebced hesaplama ile yıldızname yöntemi ülkemizde genellikle fal gibi algılanmaktadır fakat bu doğru bir bilgi değildir. Yıldızname yorumlarını yapabilmek ve doğru bilgiler verebilmek için ebced yöntemine vakıf olunması ve gizli ilimler konusunda derin bir bilgiye sahip olunması gerekir.

Almanya'da Yıldızname Bakan Hocalar
Almanya’da Yıldızname Bakan Hocalar

Almanya Yıldızname Bakan Medyum Hoca

Özellikle kişinin doğum tarihinde yıldızların bulundukları konum göz önüne alınarak kişinin hayatında önemli yer tutan veya tutacak olaylar hakkında bilgiliye ulaşmayı hedefleyen ilim kişiye özel yıldızname ilmidir. Bu yıldızname için kişinin doğum tarihi yanında doğum saati, ismi ve bazı diğer kişisel bilgilerinin de kullanılması gerekir.

Eğer bir gün üzeriniz de herhangi bir şey olduğunu düşünür iseniz ya da birileri hakkında bir şey öğrenmek ve ya farklı şeyler hakkında bilgiye sahib olmak adına yapılabilecek her hangi bir şeyde Medyum Hocamızı hiç çekinmeden arayıp konu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz kendisi uzun yılların verdiği ilim ve tecrübe ile sizlere konuyla alakalı derin detaylar vermekten hiç çekinmeyecektir .

5 thoughts on “Almanya’da Yıldızname Bakan Hocalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir