Almanya'da Büyü Nasıl Yapılır

Almanya’da Büyü Nasıl Yapılır

Büyüler

Almanya’da Büyü Nasıl Yapılır

Almanya’da Büyü Nasıl Yapılır Geçen yazımızda büyülerin 3 şekilde tasnif edildiğini belirtmiştik, bu büyülerin Ak büyüler Kara büyüler ve kırmızı büyüler olarak  ayrıldığını belirtmiştik. Ak büyüler amaçları gereği insanların hayır ve huzurunu sağlamak için yapılırlar.Kara büyü ise insanlara kötülük yapmak amacıyla hazırlanırlar, ve hazırlayan kimselerin tek beklentisi maddi çıkarlar olacaktır.  Kırmızı büyüler de aynı şekilde kötülük amacı taşırlar ama bunların diğer büyülerden farkı bozulmalarının imkanının olmamasıdır. Yani  kırmızı büyülerin Kara Büyülerden farkı kırmızı büyülerin kolay kolay bozulamamasıdır. Genellikle papaz büyüsü adı altında yapılan bir kolay kolay bozulması mümkün olmayan kırmızı büyüler insanların ruhsal ve akılsal yetilerini kaybetmeleri, başkalarıyla olan ilişkilerinin bozulması işlerinin bozulması evlilik yaşamlarının sona ermesi gibi kötü amaçlarla yapılabilmektedir. Bu tür büyüler yapan insanların çok büyük günah işlediğini belirtmemizde fayda vardır.  Fakat insanların hayrı için çalışan evlilikleri yıkılmaktan kurtaran uygulamalara imza atan hocalar –medyumlar için aynı şeyi söylemek doğru olmaz. Büyü yapma aşamalarına gelince;

Almanya'da Büyü Nasıl Yapılır
Almanya’da Büyü Nasıl Yapılır

 

Almanya Büyü Nasıl Yapılır

Büyü yapılmadan önce büyü yapılacak kişi ile ilgili bilgi toplanması resim ad doğum zamanı hatta saati alınmalıdır. Astrolojik haritaya bakılarak burç ve gezegen duruş pozisyonları ve etkileri ortaya çıkarılmalıdır. Daha sonra büyünün yapılış amacına göre, dörtlü beşli altılı veya üçgen kare yıldız biçiminde vefk geometrisi çizilir. İlgili isimler ve hizmetlilerin isimleri yazılır. Arapça ebcet hesabına çevrilerek hazırlanır. Sonra tütsüler buharlar yakılarak vefkin yazılacağı levha –kağıt parçası veya deri parçası üzerine vefk yazma işlemine başlanır. Süresi bazen bir gece bazen 3 gece sürebilir. Hazırlanırken özel dualar okunur. Bitim aşamasında kokular ve yağlar sürülebilir.

2 thoughts on “Almanya’da Büyü Nasıl Yapılır

  1. Büyü nasıl yapılır bilmezken hocamla tanıştım adam bildiğiniz dünyanın 8. harikası Allah razı olsun eşime geri gelmesi için aşk büyüsü yaptırdım şimdi çok mutluyuz Allah razı olsun hocam seni en yakın zamanda ziyarete geleceğim saygılarla.

  2. medyum hocamdan Allah razı olsun kısmet açma bide büyü varmış çözdü şimdi Kendimi süper hissediyorum gerçek medyum gerçek Hoca ben hocama kefilim arkadaşlar gidin dersinize derman Olsun Allah’ın izniyle..

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir