Almanya'da Gerçek Medyum Hocalar

Almanya’da Gerçek Medyum Hocalar

Yan Kategori

Almanya’da Gerçek Medyum Hocalar

Almanya’da Gerçek Medyum Hocalar neye göre belirlenir gerçek medyum kime denir gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Almanya Gerçek Medyumlar çeşitli branşlarda kendilerini geliştirirler. Söz gelimi bağlama büyüsü konusunda kendisini geliştirmiş olan bir medyum define bulma konusunda yetkin olmayabilir. Aynı şekilde cin çıkarma konusunda uzmanlaşmış bir medyum astroloji alanında gelişmemiş olabilir. Tıpkı doktorların branşlaşması gibi medyumlar da kendi alanlarında uzmanlaşırlar. Almanya Gerçek Medyum Böylece her bir medyum gerçek medyum mu yoksa değil mi anlamak için, hangi alandan bahsedildiği göz önünde bulunmalıdır. Bağlama büyüsü uzmanı transa geçerek ruhlar alemi ile ya da cinler alemi ile iletişime geçemeyebilir. Zaten buna gerek de yoktur. Veya bir medyum her alanda başarı göstermeyebilir ancak bir konuda çok becerikli olabilir.

Almanya'da Gerçek Medyum Hocalar
Almanya’da Gerçek Medyum Hocalar

Konuyu biraz daha açarsak Almanya Gerçek Medyum Hoca kimdir sorusunun şöyle sorulması gerekir. Filanca alanda gerçek medyum kimdir . Bu branşları biraz daha açacak olursak söz gelimi yine cin çıkarma  konusunda son derece ilerlemiş bir medyum bağlama büyüsü konusunda sıfır bilgiye sahip olabilir. Bu da bu medyumu kendi alanında en iyi medyum yapar. İşin özünde bazı cinleri kendine bağlamayı başaran ve onlardan bilgiler alan medyumlar da vardır. Bu medyumlar da sadece bilgi toplama konusunda beceriklidirler. Almanya Gerçek Hocalar Bu tür medyumlar kendi alanlarında gerçek medyumlardır ancak diğer alanlarda sahte medyumlar olarak kabul edilmezler. Başarılı olmadıkları alanlara girmezler ve faaliyet göstermezler.

3 thoughts on “Almanya’da Gerçek Medyum Hocalar

  1. gerçek medyumlar kimler araştırırken Allah karşıma medyum hocamı çıkardı Allah senden razı olsun hocam senin sayende Eşimle bir araya geldik ne muradın varsa olsun yaptığımız aşk büyüsü tuttu hocam Allah’a emanet ol saygılarla.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir