Almanya Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Almanya Soğutma Büyüsü

Birini Kendinden Soğutmak Ayırmak İçin Çalışmalar

Almanya Soğutma Büyüsü

Almanya Soğutma Büyüsü tarafından denenmiş olan mücerrep (denenmiş) Almanya soğutma büyüsü ile  sizi terk edip başka kadınlara giden kocalarınızı ya da sizi terk edip başka erkeklere yönelen kız arkadaşlarınızı nişanlınızı veya sevdiğinizi geri kazanabilirsiniz. Almanya Soğutma Büyüsü hoca tarafından bizzat denenmiş ve bir çok etkisi kısa zamanda görülmüştür .  Bu büyü bazen de ayrılmaları gereken ve fakat geride duygu kalıntısı bırakmak istemeyen erkek ve kadınlar için de yapılabilir. Evli iken mutlu olmayan ve birbirini kırmadan ayrılmak isteyen çiftler için yapılabilen Almanya Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır ile bir aya kalmadan hedeflenen kişiler arasında birden bire derin bir soğuma duygu uzaklaşması görülmeye başlanır. Öyle ki bu kimseler, birbirlerini yüz yıllarca görmese bile özlememektedirler.

Almanya Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar
Almanya Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar

Bu büyüyü haksız yere yapmak kabil olmadığı için Almanya Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar ile danışarak ve onu da ikna ederek, gerçekten Almanya ayırma büyüsü yapılması gerektiğine karar verirse,  hoca kısa sürede gerekli vefki hazırlar ve ilgili kişiler arasında soğuma başlar. Kişiler birbirlerinden duygusal olarak uzaklaşmaya başlarlar. Yani özetle bu büyünün yapılacağı kimseler  kısa sürede birbirlerinden soğumaya başlarlar. Bu etkinin yok edilmesi için tekrardan bağlama büyüsü yaptırmak gerekir. Bu büyünün asıl amacı kavga gürültüye mahal vermeden ayırma olayının gerçekleşmesidir. Bazen evli çifterde evliliğin bitmesi gerektiği kararı her iki taraf için de verilebilir .bu durumlar için  Almanya Soğutma Büyüsü yaptırılmaktadır. Etkisini bir hafta içinde göstermeye başlayan bu büyüde taraflar arasında kin –nefret gütmeden ayrılma arzusu etkin olur.

 Soğutma Büyüsü Yapan Hocalar Almanya , Almanya Soğutma Büyüsü, Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır Almanya, 

4 thoughts on “Almanya Soğutma Büyüsü

  1. selamlar, ben sultan ben de 15 yıllık evliyim eşim işsiz biriydi son bir yılda bir düzenli iş sahibi oldu yığınla paramız oldu ancak eşim benden soğumaya başladı fakirken benden başkasını görmezdi bir tas çorbamızı dertsiz başımızla sevgi dolu yuvamızda içerdik mutluyduk ancak para bir çok dengeyi bozuyo  neyse, eşim eve gelmemeye başladı para bol arabası var. evde kavgalar gürültüler baş gösterdi ben de son çare olarak medyum hoca ile görüştüm ona aşk büyüsü vefki hazırlatttım 1 aya kalmadan eski mutluluğumuza geri döndük çok teşekkürler hocam…

  2. hocam allah senden razı olsun sen ne mübarek insansın sayende çocuklarım ve kocamla çok mutluyuz allah ne muradın varsa versin medyum Hoca tek insan ya yok böyle bi hoca saygılar.

  3. arkadaşlar bundan bir ay önce peşime çok karaktersiz bir adam takılmıştı 2 ay onu tanımak istedim fakat sonrasında niyetinin kötü olduğunu anlayınca ayrılmak istediğim de beni tehdit ederek küfürler savurdu bende çok korktum medyum hocama başvurdum soğutma büyüsü yaptırdım şu an hayatımda çıktı bırak peşimde gezmeyi adımı bile anmıyor Saygılarla Merve.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir