Almanya Hüddam İlmi Nedir

Almanya Hüddam İlmi Nedir

Yan Kategori

Almanya Hüddam İlmi Nedir

Almanya Hüddam İlmi Nedir çeşitli özel isimleri belirlenen sayıları aşmamak koşulu ile muntazaman okunması ve belirli zamanlarda okunması sonucu astral alemlerde varlığını devam ettiren ve 8 yüzyıla kadar yaşayan varlıkların veya hizmetlilerin, insanların Hayır ve selameti için görevlere sevk edilmeleri alanında faydalanılan bir ilimdir. Böylece insanların üstesinden gelemediği sıkıntılar Almanya Hüddam İlmi Nedir kullanılarak kolaylıkla çözülebilmektedir .Fakat bu ilmi bilmek için uzun yıllar Tekke terbiyesi almış olmak birçok uygulama deneme yapmış olmak gerekmektedir.

Almanya Hüddam İlmi Nedir
Almanya Hüddam İlmi Nedir

 

Almanya Hüddam adı verilen bu varlıklarla diyaloga geçebilmek için büyük bir cesaret irade gerekmektedir ki bu nitelikler gerçek medyumlar da bulunmaktadır. Cin adı verilen bu varlıklarla iletişime geçebilmek büyük cesaret ister normal insanlar hüddam ilmini bilseler dahi bu varlıklarla irtibat kurmakta zorlanırlar. Çünkü korku onların akıllarını kaybetmelerine neden olur. Bu varlıklar fiziksel aleme girerek çeşitli tasarruflarda bulunabilmektedir. Varlıkların Salih olanları olduğu gibi şeytani amaçlara hizmet eden taifeleri de vardır. Milyonlarca farklı isimlerle anılan Bu varlıkların hangilerinin rahmani olduğunu bilmek de ayrı bir ilim ister. Rahmani varlıklar insanların hizmetinde bulunmaktan keyif alırlar. Fakat bunların doğru amaçlar için kullanılması ve sevk edilmesi gerekir. Aksi halde musallat dediğimiz içinden çıkılması güç olaylar baş gösterir ki, pozitif bilim bu tür sorunların çözümü için kısıtlı imkanlara sahiptir. Almanya Hüddam ilmi sadece işinin ehli uzman medyum tarafından uğraşılması gereken bir ilim türüdür.

 

3 thoughts on “Almanya Hüddam İlmi Nedir

  1. hocam ben 5 yıllık evliyim ummu sibyan var dediler daha önce kime gittiysem de bebeklerimi dünyaya getiremedim 3.5 ayı geçmiyor 8 tane evladım 4 kız 4 erkek düştükten sonra öğrendim öldüler evlat sahibi olmak istiyorum bana yardımcı olabilir misiniz küçükken gözümde perde yoktu anneme yapılan büyü de bana hamileymiş cinleri ifritleri görüyordum o zaman ki hoca rahmetli oldu gözüme tekrar perde olmasını sağlamış allah razı olsun şimdi bana musallat olan evlatlarimi öldüren bu cinden kurtulmak istiyorum bazen geceleri yanıma geliyor boğazımı sıkıp beni öldürmeye çalışıyor ama her defasında “Allahule illa huvel hayyum kayyum” deyince gidiyor bazen seytani gülüyor bazı Arapça sözler söylüyor lütfen yardım edin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir