Almanya Bağlama Büyüsü

Almanya Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Ayrılan Çiftlere Yapılan Çalışmalar Uncategorized Üst Kısım

Almanya Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Almanya Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü olarak bilinen bu çalışma genelde ayrılan bütün çiftlere yapılmaktadır mesela eşinden ayrılmak üzere olanlar, evine bağlı olmayan eşi yeniden yuvası döndürmek isteyenler, sevdiğinden istemeden ayrılanlar ve tekrar kavuşmak isteyenler türlü türlü yollara başvurarak mutluluklarını daim etmeye çalışmaktadırlar. Kısa sürede etkisini gösteren bu tutsak etme büyüsü sevdiğine kalben bağlı olanların başvurduğu yollar arasındadır.

Havas ilmi çalışmaları ile yapılan bu büyüler rahmani büyülerden dir ve kalben inanan iyi niyetli insanların gerçekleştirebileceği ustalık istemektedir. Almanya Bağlama Büyüsü denen bu yöntemler birçok farklı şekillerde uygulanabilmektedir.

Almanya Bağlama Büyüsü
Almanya Bağlama Büyüsü

Almanya’da Bağlama Büyüsü Yapan Hocalar

Öncelikle havas ilmi kullanılmadan yapılan tüm büyü işlemleri nafiledir. Birini kendine bağlamak için ne yapmalı konusunda mutlaka havas ilmi kullanılmalıdır. Resimlerle, bağlanması istenen kişinin ismi ile işinin erbabı kişiler tarafından yapılan dualar ve ulvi düşünceler sayesinde aşk büyüsü gerçekleşir. Bunun dışında düğüm atarak yapılan aşık etme büyüsü de yuvasını kurtarmak ya da sevdiğine kavuşmak isteyenler için bir umut olmaktadır.

Almanya Bağlama Büyüsü Yaptırma Konusunda ihlas kimseler tarafından yaptırılması gereken bu büyü yanlış kişiler tarafından uygulanırsa tam tersi sonuçlar da doğurabilir. Sevdiğiniz sizden büsbütün kopabilir. İnce bir çizgi üstünde olan büyü kötü sonuçlar doğurmaması için dualar eşliğinde yapılmalıdır. Dua ile yapılan bağlama büyüsü kesin çözüm getirir ve kısa sürede sonuçlanır.

Almanya Bağlama Büyüsü Sevenlerin yuvalarını kurtarmak için başvurduğu bilinen ve uygulanan bir diğer dualı büyü ise mum büyüsüdür. Dönmesi istenen kişinin ve annesinin isimleri bir mumun üzerine yazıldıktan sonra okunan dualar ile gerçekleşen bu rahmani büyüde mum büyüyü yapan kişi tarafından belirlenen gün ve saatte yakılır. Süresi tamamlandıktan sonra kalan mum parçası görülmeyecek bir yere saklanır.

3 thoughts on “Almanya Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

  1. Iyi aksamlar hocam beni sevdigim beni istemiyor bana yardim edersenis cok sevinirim bana karsi iyi davranmiyor hergun beni azarliyor ben onu anlamis degilim careyi sisiniz hocam

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir