Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü kategorisinde kendisini çok üst düzeyde geliştirmiş olan medyum hoca yaklaşık bu sektörde 30 yılı aşkındır hizmet vermektedir bu güne kadar binlerce insana bağlama büyüleriyle ile aşık etme de bir çok çifti birbirlerine kavuşturmuştur. Medyum hocalar bu alanda elde ettiği bir çok başarıyı daha da geliştirerek sizlere şu konularda yardımcı olmaktan gurur duymuştur bağlama büyüsü, aşık etme büyüleri, kısmet açma büyüsü, bağlama büyüsünü bozan medyumlar, bağlama büyüsü nası yapılır, bağlama büyüsü yapan hocalarbağlama büyüleri yapan medyumlar, aşk büyüsü yapan hocalar, aşk büyüsü yapan medyumlar gibi bir çok konuda siz değerli arkadaşlarımıza yardım olmaktan onur duymuştur.

Kendisi bu konularda üst düzey ilim sahibi hocadır, kendisine telefon,  Watsap, İnternet yolu ile ulaşmanızı kolaylaştıracak bu platform da sizlere gerekli açıklamalar bulunmaktadır hocamıza bu yollar ile kolay bir şekilde ulaşabilir bağlama büyülerinin alanına giren aşk büyüsü, gideni geri getirme büyüsü, etkili bağlama büyüleri, etkili aşk büyüleri gibi bir çok işlemi yaptırabilirsiniz.

Medyum hoca sizden sadece işlem yapılacak kişilerin 1er adet fotoğraflarını veya anne ismi baba ismi kendi isimleriniz ve doğum tarihlerinizi isteyecektir bunu isteme sebebi kişiler üzerin kaç gün ve ne kadar sürede sonuç alabileceğine dair konularda sizi aydınlatması olacaktır tabi yapılan işlem için de bu bilgiler şarttır. işlem yaptıran kişi bu bilgileri verdiği taktirde medyum hoca ve sizler arasında bir sır olarak kalacaktır.

Bağlama Büyüleri Nasıl Yapılır.

Bağlama büyüsü bir çok çeşitli malzemelerle yapılmakla kalmayıp vefk ile yapılan çalışmalar arasında da yer almaktadır, lakin vefk ile yapılan bu çalışma kısa sürede etkisini kaybetmektedir. Günümüzde çok az medyumun celp ilmine sahip olması bu çalışmaları hüsrana uğratmaktadır,  hocamız bağlama büyüleri olarak bilinen bu çalışmayı celp ile uyguladığı için kısa sürede sonuç almakta ve uzun yıllar boyunca tabiri caizse bir ömür boyu sürmektedir. Bağlama büyüleri çeşitli malzemelerle de yapılmaktadır bunlardan bazıları ceylan derisi, Hint mürekkebi, sayfan, misk amber, mezarlık çalışmaları ve daha sayamayacağım kadar çok çeşit malzemeler le yapılmaktadır.

1 thought on “Bağlama Büyüsü

 1. Merhaba
  Ben sevdiğim bana geri dönsün istiyorum.
  Bağlama büyüsüne kaç para alırsınız?
  Ben Hagen de yaşıyorum. Dortmund bana yakın olduğu için, Dortmund dan birini arıyorum.
  Şimdiye kadar dolandırıcılarda çok para kaybettim.
  Selamlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir