Almanya Cinler Alemi Nedir

Almanya Cinler Alemi Nedir

Büyüler Yan Kategori

Almanya Cinler Alemi Nedir

Almanya Cinler Alemi Nedir İnsanlara zaman zaman musallat olan cin adı verilen varlıklar, bazen de insanların hayır ve bereketi için çalışmalar yürütürler. Kendi başlarına değil, bizzat medyumlar tarafından göreve sevk edilmek sureti ile bu varlıklar hayırlı işlerde kullanılabilirler. Yeri gelmişken HazRat isimli cinden de bahsetmek gerekir. HazRat cini 800 yıl ömre sahip bir cin olarak, sadece temiz bir kalbe sahip olan ibadet için can atan temiz kalpli insanlar için yiyecek içecek temin etmek gibi işler yapar.  Bu cin insan ömrü boyunca daima yiyecek içecek ve giyim gibi asgari ihtiyaçları karşılar. Bu cin hakkında detaylı bilgi için  “Bir yoginin otobiyografisi ” isimli eseri inceleyebilirsiniz.

Bu cini emir altına alabilmek için özel bir yöntem –vefk gerekir. Ayrıca 5 yıla yakın muntazaman adını veremeyeceğimiz bir zikrin düzenli yapılması gerekir.  Sevenlerin arasını düzeltmek için ayrı cin, define bulmak için ayrı cin taifeleri kullanılır.

Almanya Cinler Alemi Nedir
Almanya Cinler Alemi Nedir

 

Almanya Cinler Alemi

Almanya Cinler Alemi Kötü cinlerle mücadele etmek için ve insanlara musallat olan cinleri çıkarmak için ise yine farklı cin taifeleri ile irtibata geçmek gerekir. Cinler insan etinden kanından geçebilecek ve beynin ilgili noktasına yerleşerek, bilinç adını verdiğimiz bazı kaynaklarca öz olarak geçen “ben” varlığına etkiler tesirler gönderir. Dış dünyadan algılanan her eşya beynimize göz organından geçerek ulaşır ve ilgili yerde bir görüntü oluşturur. Bu görüntüyü yorumlayan varlık  “öz ben” dediğimiz varlıktır. Beynin içi açıldığında bu varlığa rastlanmaz. Çünkü bu varlık bedeni ve onun mahsur tutulduğu fiziksel alemi bir ayna olarak kullanmaktadır.  Beden aracı ömrünü bitirdiğinde, bu varlık bedenden çekilir ve berzah alemi denen yere gider. Orada takdir edilen sürede kalır.  Ruhun bedenden sıyrılması macerası hakkında ve daha sonraki olaylar hakkında bilgi için Bknz ( Tibet ölüler kitabı)

İşte olayların yorumlanması duygu ve düşüncelerin çeşitlenmesi  veya etki altına girebilmesinde muhatap alınan varlık da budur. Bu varlığa ruh da denebilir. Ruh fiziksel alemi sadece seyreder ve olayları yorumlar. İradesi çok güçlüdür. Bedeni serbest bırakırsa, bilinç alanında içgüdü adı verilen etkin bir güç, bedeni rahat ettirmek için tasarrufta bulunmak üzere zihni ele geçirebilir. Eğer öz ben adı verilen ya da ruh olarak geçen varlık, tüm dizginleri ele alırsa, iç güdü ve diğer güdüler, geri çekilir. Buna öz benin irade gücü denir ve fiziksel evrende bu iradenin gerçekleştiremeyeceği iş yok denilebilir. Öz ben dediğimiz özümüz olan varlığın farkında bile olmadan bedensel ihtiyaçlarımıza odaklanmamız,  bizleri otomatik varlıklar haline getirir. Oysa öz ben dediğimiz kendi benliğimiz, dizginleri ele aldığında,cinler veya başka mahluklar iradeye müdahale edemezler. Fakat iradesini serbest bırakmış ve geri çekilmiş olan bir“özben” serbest bıraktığı bu alanda her türlü varlığın top koşturmasına izin verdiği için, kolayca tesir altında kalabilir. Cinler bu varlığa çeşitli şekiller gösterebilirler. Zihin ekranı dediğimiz alanda, duygularımız anılarımız umutlarımız görüntü ses ve his yoluyla sürekli olarak bir video çalar gibi hatırımıza gelmektedir. Bu görüntülerin  yorumlanması  “özben” varlığına aittir. Cinler bu” özben” varlığını tesir altına alabilirler. Onu kandırabilirler veya algısını değiştirebilirler.

 

Cinler ne Yer Ne İçer

Cinlerkemik yemek atıkları yerler. Islak yerlerde hamam ve tuvaletlerde, ıssız yerlerde kuytu mağaralarda yaşarlar. Ayrıca insanların yaşam alanlarında da varlıklarını görünmez olarak sürdürürler. İnsanları dinlerler. Zayıf iradeli intihara meyilli insanlarla oynamaktan zevk alırlar. Besmele çekilmemiş yiyeceklere ortak olurlar. Çabuk tükenen bereketsiz yiyecekler, cinlerin de yemeye ortak olmaları nedeniyledir. Bazen 8 kişilik bir yemek 5 kişiye az gelir ve bir şey yemediklerini hissederler.  Besmele çekmeden yiyeceğe başlandığında cinler de sizinle birlikte yer. Yemek çabuk tükenir. Besmele çektiğinizde ise onlar sizinle birlikte yiyemezler. Gece saatlerinde uyanan cinler, gün boyu uyku modundadırlar. Gece lavaboya kaynar su dökmek, mezarlık alanlara idrarının yapmak ağaç diblerine idrar yapmak bu varlıkların musallatına neden olabilir.Siyah kedi siyah köpek şekline sık sık büründükleri görülmüştür. Bazen kediler bir noktaya dikkatle bakarlar. Onların gördüğü ama bizim göremediğimiz şey, cinlerdir. Yine kuytu alanlarda bazen düğün şenlik sesleri gelir. Mezarlıklara yakın ve kuytu yerlerde bu olaylara çok rastlanır. Soğan kabuklarını para olarak kullandıkları söylentisi de yaygındır.

Etiketler, cinler alemi,cin nedir, ruh,musallat,Cin Musallatı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir