Mücerrep Soğutma Büyüsü

Mücerrep Soğutma Büyüsü
Reklam Reklam

Mücerrep Soğutma Büyüsü

Medyum Yusuf Hoca tarafından denenmiş olan mücerrep (denenmiş) soğutma büyüsü ile  sizi terk edip başka kadınlara giden kocalarınızı ya da sizi terk edip başka erkeklere yönelen kız arkadaşlarınızı nişanlınızı veya sevdiğinizi geri kazanabilirsiniz. Mücerrep Soğutma Büyüsü hoca tarafından bizzat denenmiş ve bir çok etkisi kısa zamanda görülmüştür .  Bu büyü bazen de ayrılmaları gereken ve fakat geride duygu kalıntısı bırakmak istemeyen erkek ve kadınlar için de yapılabilir. Evli iken mutlu olmayan ve birbirini kırmadan ayrılmak isteyen çiftler için yapılabilen Mücerrep Soğutma Büyüsü ile bir aya kalmadan hedeflenen kişiler arasında birden bire derin bir soğuma duygu uzaklaşması görülmeye başlanır. Öyle ki bu kimseler, birbirlerini yüz yıllarca görmese bile özlememektedirler.

Denenmiş Soğutma Büyüsü

Denenmiş Soğutma Büyüsü

Bu büyüyü haksız yere yapmak kabil olmadığı için Medyum Yusuf Hoca ile danışarak ve onu da ikna ederek, gerçekten ayırma büyüsü yapılması gerektiğine karar verirse,  hoca kısa sürede gerekli vefki hazırlar ve ilgili kişiler arasında soğuma başlar. Kişiler birbirlerinden duygusal olarak uzaklaşmaya başlarlar. Yani özetle bu büyünün yapılacağı kimseler  kısa sürede birbirlerinden soğumaya başlarlar. Bu etkinin yok edilmesi için tekrardan bağlama büyüsü yaptırmak gerekir. Bu büyünün asıl amacı kavga gürültüye mahal vermeden ayırma olayının gerçekleşmesidir. Bazen evli çifterde evliliğin bitmesi gerektiği kararı her iki taraf için de verilebilir .bu durumlar için Mücerrep Soğutma Büyüsü yaptırılmaktadır. Etkisini bir hafta içinde göstermeye başlayan bu büyüde taraflar arasında kin –nefret gütmeden ayrılma arzusu etkin olur.

Etiketler, bağlama büyüsü, soğutma büyüsü ,medyum Yusuf hoca

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. sultan dedi ki:

  selamlar, ben sultan ben de 15 yıllık evliyim eşim işsiz biriydi son bir yılda bir düzenli iş sahibi oldu yığınla paramız oldu ancak eşim benden soğumaya başladı fakirken benden başkasını görmezdi bir tas çorbamızı dertsiz başımızla sevgi dolu yuvamızda içerdik mutluyduk ancak para bir çok dengeyi bozuyo  neyse, eşim eve gelmemeye başladı para bol arabası var. evde kavgalar gürültüler baş gösterdi ben de son çare olarak medyum yusuf hoca ile görüştüm ona aşk büyüsü vefki hazırlatttım 1 aya kalmadan eski mutluluğumuza geri döndük çok teşekkürler yusuf hoca…

 2. Nejla dedi ki:

  Yusuf hocam allah senden razı olsun sen ne mübarek insansın sayende çocuklarım ve kocamla çok mutluyuz allah ne muradın varsa versin Yusuf Hoca tek insan ya yok böyle bi hoca saygılar.

 3. Merve dedi ki:

  arkadaşlar bundan bir ay önce peşime çok karaktersiz bir adam takılmıştı 2 ay onu tanımak istedim fakat sonrasında niyetinin kötü olduğunu anlayınca ayrılmak istediğim de beni tehdit ederek küfürler savurdu bende çok korktum Yusuf hocama başvurdum soğutma büyüsü yaptırdım şu an hayatımda çıktı bırak peşimde gezmeyi adımı bile anmıyor Saygılarla Merve.

 4. T.y dedi ki:

  Yusuf hocanın yeri nerde bilen varmi

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara