Büyü Nasıl Bozulur

Büyü Nasıl Bozulur
Reklam Reklam

Büyü Nasıl Bozulur

Büyü bozma işlemi öncelikle hangi çeşit büyünün yapıldığına bağlı olarak değişir. Söz gelimi bir ak büyü bozma için daha kuvvetli korunma vefki hazırlanabilir. Ancak kara büyü bozma işlemi için biraz daha fazla uğraşmak gerekir. Kara büyü bozmak için genel olarak papaz büyüsü kullanıldıysa biraz daha detaylı işlem gerekir. Kullanılan materyallerin ne olduğunun bilinmesi gerekir. Eğer büyü bozma amaçlandıysa kişiye ne çeşit bir büyü yapılmıştır ve yapılan büyüde hangi araçlar ve dil kullanılmıştır bunun ortaya çıkarılması gerekir. Kullanılan malzemelerin aynısı kullanılarak kırmızı büyü bozulabilir ancak kırmızı büyü bozulması için biraz zamana ihtiyaç vardır. Tutmayan bozma işlemi sonucunda vazgeçmek bir çözüm olmaz. 2-3 denemeden sonra büyü bozulabilir.

 

Büyü bozma işlemini kim yapar

Büyü bozma işlemini medyum yapar. Bu tür işlerle medyumlar ilgilenir. Medyumların çalışma sahası içinde büyü yapma işlemleri olduğu gibi büyü bozma işlemleri de vardır. Ancak her medyum büyü bozma işlemini  başarılı bir şekilde gerçekleştiremeyebilir. Bunun alınan ilimler ile yakın alakası vardır. Ülkemizde büyü yapma ve büyü bozma işlemlerinde başarılı sonuçlar alan nadir medyumlardan biri olan medyum Yusuf hoca kara büyü bozma konusunda başarılı bir medyumdur.

Büyü yapıldığını nasıl anlarım

Kişi sebepsiz yere can sıkıntısı çekebilir. Her şey birden bire kötüye gitmeye başlayabilir. İşler bozulabilir. Evlilikler bitiş noktasına gelebilir. Kaza ve belalar baş gösterebilir.

 

Etiketler, büyü bozma, kara büyü bozma,

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. yaren dedi ki:

    Büyü nasıl bozulur Yusuf üzerimizde bir büyü var çok mutsuzuz Allah rızası için Yardım edin lütfen .

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara