Şeytani Büyüler

Şeytani Büyüler
Reklam Reklam

Şeytani Büyüler

Şeytani Büyüler ; doğaüstü varlıklardan alınan yardımlarla, gizemli güçlere hükmetme ya da bir arzuyu olağan olmayan biçimde gerçekleştirmek için yapılan ruhani bir işlemdir. Büyüyü; büyücü, medyum denilen kişiler yapmaktadır. Son derece dikkat edilmesi gereken bu işlemler, insan tarihi kadar eskiye dayanır. Büyü insanların niyetlerine ve yapılış şekillerine göre isimlendirilir, peki şeytani büyü nedir?

Şeytan büyüsü, kötü niyetle yapılan büyülerin tümüdür. Tek bir büyü değildir.Anlaşılacağı gibi şeytanı iyi tanıyanların yapabileceği bir büyüdür. Bu büyü türünde büyüyü yaptıran kişinin sabırlı olması esastır. Çünkü zamana yayılan bir süreçte işler.Gerçek büyü nasıl yapılır diye merak edenlerin öncelikle büyüleri tanıması gerekir.

Bazı şeytani büyüleri şöyle sıralayayım:

  • Zarar verme büyüsü
  • Resim büyüsü
  • Sihirli sopa
  • Lanet gönderme
  • Şeytanla antlaşma
  • Ölü çağırma
Şeytani Büyüler

Şeytani Büyüler

Bütün bunlar, kötü niyetli insanların merakını uyandırıyor ve şeytani büyü nasıl yapılır? Diye sormamaları işten bile olmuyor.

Kara büyü olarak da adlandırılan bu büyüler zamana yayılmış olan büyülerdir. Bu yüzden etkileri hisseden kişi büyünün uzun zaman önce yapıldığını bilmelidir. Eğer anlaşılırsa büyü tersine dönmeye başlar. Bu yüzden yapıldığı kimseye söylenmez.

Kara büyü, tarih boyunca yaptıran ve yapanın arasında bir çember oluşturmuştur.Ancak yanlış kişiler tarafından yapılması kişinin hayatında dönüşü olmayan sonuçlar doğurabilir. Büyü yaptıracak kişinin, bunu bilerek davranması ve kararını ona göre vermesi gerekir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara