Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü
Reklam Reklam

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü olarak bilinen bu çalışma genelde ayrılan bütün çiftlere yapılmaktadır mesela eşinden ayrılmak üzere olanlar, evine bağlı olmayan eşi yeniden yuvası döndürmek isteyenler, sevdiğinden istemeden ayrılanlar ve tekrar kavuşmak isteyenler türlü türlü yollara başvurarak mutluluklarını daim etmeye çalışmaktadırlar. Kısa sürede etkisini gösteren bu tutsak etme büyüsü sevdiğine kalben bağlı olanların başvurduğu yollar arasındadır.

Havas ilmi çalışmaları ile yapılan bu büyüler rahmani büyülerden dir ve kalben inanan iyi niyetli insanların gerçekleştirebileceği ustalık istemektedir.Bağlanma büyüsü denen bu yöntemler birçok farklı şekillerde uygulanabilmektedir.

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Sevgiliyi Kendine Bağlama Büyüsü

Özel Birini Kendinize Bağlamak

Öncelikle havas ilmi kullanılmadan yapılan tüm büyü işlemleri nafiledir. Birini kendine bağlamak için ne yapmalı konusunda mutlaka havas ilmi kullanılmalıdır. Resimlerle, bağlanması istenen kişinin ismi ile işinin erbabı kişiler tarafından yapılan dualar ve ulvi düşünceler sayesinde aşk büyüsü gerçekleşir. Bunun dışında düğüm atarak yapılan aşık etme büyüsü de yuvasını kurtarmak ya da sevdiğine kavuşmak isteyenler için bir umut olmaktadır.

Konusunda ihlas kimseler tarafından yaptırılması gereken bu büyü yanlış kişiler tarafından uygulanırsa tam tersi sonuçlar da doğurabilir. Sevdiğiniz sizden büsbütün kopabilir. İnce bir çizgi üstünde olan büyü kötü sonuçlar doğurmaması için dualar eşliğinde yapılmalıdır. Dua ile yapılan bağlama büyüsü kesin çözüm getirir ve kısa sürede sonuçlanır.

Sevenlerin yuvalarını kurtarmak için başvurduğu bilinen ve uygulanan bir diğer dualı büyü ise mum büyüsüdür. Dönmesi istenen kişinin ve annesinin isimleri bir mumun üzerine yazıldıktan sonra okunan dualar ile gerçekleşen bu rahmani büyüde mum büyüyü yapan kişi tarafından belirlenen gün ve saatte yakılır. Süresi tamamlandıktan sonra kalan mum parçası görülmeyecek bir yere saklanır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Nazife dedi ki:

  Iyi aksamlar hocam beni sevdigim beni istemiyor bana yardim edersenis cok sevinirim bana karsi iyi davranmiyor hergun beni azarliyor ben onu anlamis degilim careyi sisiniz hocam

  1. Yusufhoca dedi ki:

   5348773131 ara yardımcı oallaım.

 2. Muzaffer dedi ki:

  Yusuf hoca neolur yardimet bana allah rizasiicin hocam neolur

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara