Medyum Yusuf Hoca Hakkında

Medyum Yusuf Hoca Hakkında

Medyum Yusuf Hoca Hakkında

Hoca havas ilimlerinde ve ledunni olan ilimlerde uzun yıllardır kendini geliştirmiş ve bu konularda ilerlemiş bir hocadır .İnternet platformu üzerinden yüzlerce farklı sorunları olan insanların sorunlarını en kısa yol olan vefk metodu ile çözmek yolunu izleyen Medyum Yusuf Hoca bir vefki hazırlarken özel tütsüler özel kokular ve yağlar kullanmaktadır, ayrıca vefk yazdığı bakır levha bez parçası deri parçası ve/veya kağıt parçası üzerine, gerekli sayıda geometrik şekiller çizerek belli bir ölçü içerisinde, ilgili kişilerin isimlerini Ebcet hesabına nazar ederek hazırlamakta, ve cinni varlıkların isimlerini de bu levhanın içine yerleştirmektedir.

Medyum Yusuf Hoca

 

Daha  sonra Havas ilmi yolunu izleyerek gerekli özel duaları da okumaktadır. Vefkin hazırlanması en fazla 2-3 gün almaktadır. Vefkin hazırlanış zamanı özel bir zamandır. Kişinin burç durumuna (Astroloji) bakılmakta ve gezegenlerin yaydığı kötü enerjilerin(-) ve iyi enerjileri n( +)  zamanlarını tespit etmektedir. Yani vefk yazımını gerçekleştiren Medyum Yusuf Hoca bu işin hangi zamanda yapılması gerektiğini belirlerken,  büyü yapılan kişinin doğum tarihine, ana adına bakmakta, fizyonomi ilmi gereğince seciyesini de bir veri olarak değerlendirmektedir. Aynı günde doğan iki insanın doğum saatleri dahi, burçlar alanında, karakter farklılıklarına neden olur. Medyum Yusuf Hoca fizyonomi ve Astroloji ilmi almış olduğundan dolayı bu tespitleri hakkıyla yapabilmektedir. Zaten vefk hazırlayıp başarı ile sonuçlandırmasının en önemli nedeni, neyi ne zaman yapması gerektiğini tespit edebilme becerisidir. Siz de gerçek medyum arıyorsanız, ya da güvenilir medyum arayışı içinde iseniz, mutlaka Medyum Yusuf Hoca ile irtibata geçiniz ve dertlerinizden kısa sürede kurtulunuz.

 

Medyum Yusuf Hoca , güvenilir medyum, gerçek medyum

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Canan dedi ki:

    ben canan, ben de yusuf hocaya aşk büyüsü yaptırdım çünküü sevdiğim adamla nişanlanma aşamasında idik ancak o didem denen bir kızla daha çok ilgilenmeye başladı sanki gönlü ona kaydı ben de çok tedirgin oldum ve Yusuf hocayı aradım kendisi bir hafta içinde hazırladığı vevki bana gönderdi ve benden bunu taşımamı istedi, ben de taşıdım aradan 15 gün geçmedi ki  kenan bana geri döndü ve çok daha sık görüşmeye başladık. Mayıs ayına nişanlanıyoruz. Çok mutluyum

BİR YORUM YAZ

Tıkla Hemen Ara