Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü
Reklam Reklam

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü Günümüzde çoğunlukla kadınlar tarafından yapılan en etkili büyülerden bir tanesi de kocayı ailesinden soğutma büyüsüdür. Genellikle kocayı sevgilisinden ya da ailesinden soğutmak için uygulanır. Yine bu büyü bazen kişiyi iş arkadaşından ya da nişanlısından soğutmak amacıyla da uygulanmaktadır. Kocayı ailesinden soğutma yolları arayan eşler tarafından da sıkça yapılan bir büyü çeşididir.

Soğutma Büyüsü Nasıl Yapılır?

Soğutma Büyüsü farklı şekillerde yapılabilmekte olan soğutma büyüsü için en etkili yöntem ise, yakın zamanda hamile kalmış ve doğum yapmış bir köpeğin sütü kullanılarak uygulanan yöntemdir. Bu yöntemde yakın zamanda doğum yapmış köpek bir süre beslenir ve sütü sağılarak bir kaba alınır. Daha sonra bu sütün içerisine un katılarak hamur haline getirilir ve soğutulması istenilen kişinin adı bir kâğıda yazılarak bu hamurla kaplanarak muska şeklinde katlanır. Muska şeklinde katlanan bu hamur büyü yapılmak istenen kişinin kapı eşiğine bırakılır.,

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü

Kocayı Ailesinden Soğutma Büyüsü

En Etkili Soğutma Duası

Yine soğutma için okunan en etkili soğutma duası; “Ve elkayna beyne hümül adavete vel badae ebeden ila yevmil kıyamete ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete ferraktü beyne iblise ve Ademe kema ferrakte beyne Muhammed ve ebu cehil kema ferrakte beyne Musa ve firavne kema ferrakte beynel mai vennari kema ferrakte beynes semai vel ardı ferraktüm beyne fülan ibni fülanete ve fülanete binti fülanete” duasıdır. Bu dua aynı zamanda kaynana uzaklaştırma duası olarak ta okunabilir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara