Kişiye Özel Tarot Bakımı

Kişiye Özel Tarot Bakımı
Reklam Reklam

Kişiye Özel Tarot Bakımı

Kişiye Özel Tarot Bakımı 78 karttan oluşan tarot kartları ile bakılan tarot falının geçmişi ve kehaneti Ortaçağa kadar dayanır. Tarot 56 karttan oluşan küçük sırlar serisi ve 22 karttan oluşan büyük sırlar serisinden oluşur. Kartların her biri farklı anlamlara gelmektedir ve yoruma açıktır. Tarot falı kişiye özel bir fal olduğu için tarot bakımı oldukça ciddi bir iştir. Kartların her birinin geliş sırası ya da ters mi düz mü olduğu çok önemlidir ve yorumcudan yorumcuya farklılıklar gösterir. Bu nedenle tarot falı baktıracağınız kişinin muhakkak bu konuda deneyimli ve bilgili olması gerekir.

Kişiye Özel Tarot Bakımı Nasıl Bakılır ?

Kişiye Özel Tarot Bakımı nasıl yapılır? Bunun için öncelikle kendinize ait bir niyet belirlemeniz gerekir. Bunlar vermek üzere olduğunuz bir karar, ilişkiniz ile ilgili durumunuz ya da celtic açılımıdır. Celtic açılımı sizin arka planda kalmış konularınız ya da gelecek ile ilgili konuların aydınlatılması veya yaşadığınız sorunların arka planında yatan nedenleri ortaya çıkarmak amacıyla bakılır. Çeltik açılımında seçilen kart sayısı 13 alacağınız karar ya da ilişki durumunuz ile ilgili tarot falı baktırmak istiyorsanız seçilen kart sayısı 7 olmalıdır.

Tarot Bakımı

Tarot Bakımı

İSME ÖZEL KADER FALI BAKTIRMAK

İnsanın ismi kaderine yön verir. İsme göre kader falı ile kaderinizin nasıl şekillendiği ve şekilleneceği, isim ile kaderinin nasıl etkilendiği görülür. Her harfin bir anlamı vardır ve yorumcu size bu harflerle kaderinizin nasıl şekilleneceğini size anlatır.

Eğer bir gün böyle bir durumda ihtiyacınız olan tarot bakımını Medyum Yusuf Hocaya çekinmeden yaptırabilirsiniz kendisi bu konuda uzman hocalar arasında yer almaktadır bu zaman kadar bir çok kişiye tarot bakımı yapan Medyum Yusuf Hoca Kartlar hakkında detaylı bilgilere de sahiptir kendisi bu alanda en iyisi dir .

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara