Kişiye Özel Su Bakımı

Kişiye Özel Su Bakımı
Reklam Reklam

Kişiye Özel Su Bakımı

Kişiye Özel Su Bakımı Öncelikle Falına bakılacak kişi kabın içerisine suyu kendi doldurmalıdır. Mutlak kural budur. Kap olarak metal bir tas seçilmelidir. Suyun çok berrak olması ve bakımı yapılacak kişinin doldurması ön koşuldur. Aksi takdirde bir netice alınamaz. Su falı için öncelikle iyi bir konsantrasyon gerekli olup akabinde de meleklerden yardım istenmelidir.

Şeytani varlıklardan uzak durulması tavsiye edilir. Meleklerden alınacak kodlu bilgilerin iyice yorumlanması için baya bir tecrübeye sahip olunması gerekecektir. Bu sebeple de işin ehli medyumlara gerek duyulacaktır. Birçok medyum su falına baktığını iddia etse de asla itibar etmeyiniz. Her medyumun söylemi gerçek olsaydı ve kesin sonuçlar elde edilseydi inanın hayatımız daha da kolay olurdu.  Öncelikle Niyet etmeniz gerekmektedir.

Örneğin; Evleneceksem falımda yani tasın içerisinde yıldız şekli görünsün dersiniz. Yıldız şekli görülürse; bilin ki falınız çıkacaktır. Fakat yıldız çıkmaz ise falınızın çıkmayacağı anlamına gelir ve bu durumu fal baktırana bildirmeniz gerekmektedir. Su falı duası okunmalıdır ve bu herkesin bakabileceği bir fal değildir. Birçok kişi çok iyi kahve falına bakabilir, belki çok iyi tarota da bakabilir ama su falına bakamaz. Ciddi bir yoğunlaşma ve görünen şekilleri yorumlama ve çokça tecrübe gerekmektedir.

Su Bakımı

Su Bakımı

Kişiye Özel Su Bakımı Yapılır Mı?

İlgili su bakımının kişiye özel olması gerekmektedir. Her kişiye ayrı birer sembol belirlenmeli ve öyle niyet edilmelidir. Su falı bakılacak mekanın sessiz, tenha ve gün ışığı almaması gerekmektedir. Çünkü ruhani varlıklar ancak bu tarz mekanlara davet edilebilir. Su falına bakan medyumun ya da hocanın tecrübesi az ise daha basit yöntemleri seçmelidir.

Tecrübe edindikçe daha çok ruhani varlıklara yönelecek yöntemleri seçmeli tılsımlarını ona göre oluşturmalıdır.  Kişiye özel su bakımı yöntemi ruhsal paranormal bir yöntemdir. Bu fala bakabilen medyumlar ruhsal varlıklarla iletişime geçebilmektedirler.  Bu sebeple herkesin bu yöntemi tercih etmemesi de mantıklıdır. Bazen yaşananlar istenenlerden çok ama çok farklı olabilmektedir. Bu yöntemi tercih etmeden önce en az birkaç kez düşünülmesi çok uygun olacaktır.

Bu fal daha çok geleceğe dönük bilgi verdiği için en etkili fallardandır.  Bakacak kişinin önce ruhunu arındırması gerekmektedir. İçindeki tüm kötülüğü, kibiri, hasetliği, düşmanlığı bir köşeye atması gerekmektedir. Aksi takdirde şeytani varlıklarla iletişime geçilebilir ki bu durum istenen bir sonuç değildir.

Su Bakımı Nasıl Yaptırılır?

Su bakımı yaptırmak birçok kez kişiyi başarıya daha çok yaklaştırır. Genel itibariyle En etkili yöntemlerden biridir. Yeter ki tüm koşullar – şartlar olgunlaşsın ve istenilen sonuç elde edilebilsin. Su bakımı yaptırmada su esasen bir aynadır. Doğru açıdan ve yöntemlerle bakmayı kişi becerirse her şeyi pür-ü pak görebilir.  Suya bakma olayına da mendeli Davud ismi verilir. Bu bakım için havas ilmine muktedir medyum seçmeniz sizin yararınıza olacaktır. Su bakımının sırrı da bunda yatmaktadır.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aliseydi dedi ki:

    Yusuf hocayla irtibata geçtim ve işleme başladık 20 gunun sonunda netice alacağımı söyledi inşallah sonuç olumlu olur

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara