Gizli İlimler Nedir

Gizli İlimler Nedir
Reklam Reklam

Gizli İlimler Nedir

Gizli İlimler Nedir çok az insanın bildiği ve uygulayabildiği son derece etkili ve bazı durumlarda tehlikeli olabilen sanat ve bilgi alanlarıdır. Çoğunlukla insanların hakkında sadece birkaç kelimelik kulaktan dolma bilgiye sahip olduğu bir alan olan gizli ilimler aslında çok daha etkili, karmaşık ve derinliği olan bir alandır.

Gizli İlimler Ebced

Gizli İlimler Nedir ilgilendiği alanlardan birisi de gizli ilimler Ebced hesapları ile ilgili olan konulardır. Ebced temel olarak Arap alfabesinde her bir harfin rakamsal bir değeri olmasına dayanan bir hesaplama yöntemini kullanarak çeşitli gizli bilgilere ulaşmayı hedefleyen bir gizli ilim dalıdır. Ebced hesapları çiftler arasındaki uyumdan, kurulması planlanan bir iş veya ticaretin nasıl sonuçlanabileceğine kadar çeşitli alanlarda yorum yapma imkânı sunar.

Gizli İlimler

Gizli İlimler

Gizli İlimler Kenzülarş

Kenzülarş duası gizli ilimlerin giriş kapısı olarak ta adlandırılabilir. Bu dua sürekli okunması halinde okuyan kişinin kalp gözünün açılmasına vesile olduğu gibi kişinin gizli ilimlere ulaşmasını da sağlar. Bilindiği gibi ilimlerin elde edilmesinin iki yolu vardır. Birisi o ilim ile ilgili alanda okumak ve eğitim iken diğeri Allah(C.C.)’ın lütfu ile bir kişiye nasip ettiği ve kalbine indirdiği ilimdir. İşte Gizli ilimler Kenzülarş duası bu ikinci tip ilme ulaşmak için bir anahtardır.

Gizli İlimler Fatiha Duası

Gizli ilimler Nedir vakıf olabilmek için okunması tavsiye edilen en önemli dualardan birisi de Fatiha Duasıdır. Bu duanın fazileti ve sırları ile ilgili birçok âlimin çeşitli işaretleri ve tavsiyeleri de bulunmaktadır.Gizli ilimler Fatiha duası ile de çok araştırma yapar.

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara