Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar
Reklam

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar neye göre belirlenir gerçek medyum kime denir gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Medyumlar çeşitli branşlarda kendilerini geliştirirler. Söz gelimi bağlama büyüsü konusunda kendisini geliştirmiş olan bir medyum define bulma konusunda yetkin olmayabilir. Aynı şekilde cin çıkarma konusunda uzmanlaşmış bir medyum astroloji alanında gelişmemiş olabilir. Tıpkı doktorların branşlaşması gibi medyumlar da kendi alanlarında uzmanlaşırlar. Böylece her bir medyum gerçek medyum mu yoksa değil mi anlamak için, hangi alandan bahsedildiği göz önünde bulunmalıdır. Bağlama büyüsü uzmanı transa geçerek ruhlar alemi ile ya da cinler alemi ile iletişime geçemeyebilir. Zaten buna gerek de yoktur. Veya bir medyum her alanda başarı göstermeyebilir ancak bir konuda çok becerikli olabilir.

 

 

Konuyu biraz daha açarsak gerçek medyum kimdir sorusunun şöyle sorulması gerekir. Filanca alanda gerçek medyum kimdir . Bu branşları biraz daha açacak olursak sözgelimi yine cin çıkarma  konusunda son derece ilerlemiş bir medyum bağlama büyüsü konusunda sıfır bilgiye sahip olabilir. Bu da bu medyumu kendi alanında en iyi medyum yapar. İşin özünde bazı cinleri kendine bağlamayı başaran ve onlardan bilgiler alan medyumlar da vardır. Bu medyumlar da sadece bilgi toplama konusunda beceriklidirler. Bu tür medyumlar kendi alanlarında gerçek medyumlardır ancak diğer alanlarda sahte medyumlar olarak kabul edilmezler. Başarılı olmadıkları alanlara girmezler ve faaliyet göstermezler.

 

Etiketler,medyumlar, gerçek medyumlar, ruhlar alemi,

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ezgi dedi ki:

    gerçek medyum var mıdır diye düşünürken baktım araştırdım sizi buldum hocam iyi kide size rastlamışım ve aşk büyüsü yaptırmışım şimdi buraya yazmak sizi anlatmak boş biliyorum ama sizi gerçekten tanımak lazım hoca sayenizde çok mutluyum ve huzurluyum Allah’ım sizleri çocuklarınıza bağışlasın kendinize iyi bakın saygılarla hocam.

BİR YORUM YAZ

Tıkla Hemen Ara