Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler
Reklam Reklam

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler

Büyü Yaparken Kullanılan Malzemeler Günümüzde , her anlamda takıntılı insanlar bulunmaktadır. Bu durumun beraberinde kısa yoldan sahip olabilme ve ya kazanma aşamalarına geçilmek adına , büyü yapan hocalardan yardımlar alınarak istediği alanda büyüyü karşı tarafın iyiliğine ya da huzursuzluğuna yönelik yaptırabilmektedir. Büyüler , genelde cinler ile ilişkin olmaktadır. Bu neden ile , cin tırnağı ne işe yarar sorularına yanıtlar verilmeye başlanmaktadır. Büyü yapımında iletişim cinler tarafından kurulmaktadır. Hocalar , cinlerin anladığı dilden konuşarak istenilen durumu açıkça dile getirmeye çizgiler oluşturarak sağlamaktadır.

Büyü yaparken kullanılan malzemeler

Büyü yaparken kullanılan malzemeler

BÜYÜ YAPMAK İSTEYEN HOCALAR HANGİ ALANDA İLETİŞİM KURMAKTADIRLAR ?

Toplum yaşantısında , çeşitli hizmetler veren hocalar bulunmaktadır. Genellikle , hocaların bir çoğu büyü işlemlerini kullanmaktadırlar. Hocalar , cin tırnağı büyü yapımında kullanılmaktadır , gibi ön görmeleri ortaya koymaktadır. Bunun üzerine , evliliklerde kocanın ve ya kadının aldatması sonucunda , aldatılan tarafın eşi için eve bağlama büyüsü yaptığı görülmektedir. Bunlara ek olarak , dil bağlama büyüsü , ara bozma büyüsü gibi işlemleri uygulamaktadırlar.

Bu gibi işlemlerden faydalanan bireylerin , soruları da ardı sıra gelmeye devam etmektedir. Yapılan uygulamaların ne yönde olacağını bilmek ve öğrenmek adına şeytan tırnağı nerede kullanılır şeklinde , cümle birleştirmeleri yapmaktadırlar. Soruların cevapları , büyü yapan hoca tarafından son derece açıklayıcı verilmektedir.

Daha Detaylı bilgiler için lütfen Medyum Yusuf Hocayı Arayınız .

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara