Adet Kanı Büyüsü Nedir ?

Adet Kanı Büyüsü Nedir ?
Reklam Reklam

Adet Kanı Büyüsü Nedir ?

Adet Kanı Büyüsü güçlü etkileri olan bir büyü olması ve bozulmasının zor olması nedeniyle kara büyü sınıfından bir büyüdür Bu büyü en güçlü aşık etme büyülerinden biridir. Bir kişinin başka bir kadından soğuması için de kullanılır. Bu büyüye maruz kalan kişinin iradesi saf dışı kalır. Kendi elinde olmayan bir biçimde, kendisine büyü yapan kadına bağlanır ve onun etkisine girer. Büyü yapan kişi böylece büyü yaptığı kişinin duygu ve düşüncelerini yönlendirebilecek bir etkiye kavuşur.

Adet kanı ile büyü tarifi tarihi çok eskilere dayanır. Orta Doğu da bilinen en eski büyüler dendir ve geçmişi 5000 yıl öncesine dayanır. Çok güçlü bir büyü olduğundan dikkatlice ve bilinçle yapılmalıdır. Aksi durumlarda ilişkide büyük tahribata yol açabilir, ters tepme gibi kişinin size farklı şekilde hissiyatlarının olması gibi ve daha sayamayacağımız bir çok neden olabilir bu çalışmayı asla bir hocadan yardım almadan yapmayınız.

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü Etkisi Ne Kadar Sürer ?

Adet kanı büyüsü etkisi yapıldıktan hemen sonra görülebilen en fazla bir hafta içinde sonuç alınabilen bir büyüdür. Büyü bozulmadığı sürece etkisi devam eder. Geçici değil kalıcı etkisi olan bir büyüdür ve Ömür boyu etkisi devam eder yani bu büyüyü yaparken bunları da göz önünde bulundurmalısınız .

Adet kanı büyüsü bozulur mu diye merak ediyorsanız; Adet kanı büyüsü kara büyü sınıfından olduğundan bozulması zor büyüler dendir. Bu büyüyü bozacak dualar ve ayetlerin çok iyi bilinmesi gerekir. Ayrıca bu büyüyü bozmaya yarayan özel dualar ve işlemler vardır. Bunları herkesin bilmesi ve bu dua etkisi ile oluşan cinlerin bertaraf edilmesi ancak bilgili ve bu büyü bozma işinde ilim sahibi olan kişilerce mümkün olmaktadır bu alanda yıllardır hizmet vermekte olan Medyum Yusuf Hocamızdan detaylı bilgiler alarak doğru bir yol izlemelisiniz kendisi çok mütevazi bir insan olmakla birlikte çok saygıdeğer bir insandır asla kendisine saygısızlık yapmayınız Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Beşiktaşlı1903 dedi ki:

  Hocam ben ankara da arama yaptım.siz çıktınız karşıma yorumları okudum iş yerinde bir kıza aşığım 6 aydır deli gibi aramız iyi aşk büyüsu yaptırmak istiyorum size nasıl ulaşırım.ve ücret nedir?

  1. Yusufhoca dedi ki:

   0534 877 31 31 ara

 2. gizlikisi dedi ki:

  biz ailecek babamdan zulüm görüyoruz artık katlanamiyoruz ne olur bize yardımcı olun yoksa kendimi veya babami öldürücem

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara