Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar
Reklam Reklam

Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar günümüz de pek kalmamıştır daha doğrusu günümüz de kendisini hoca diye tanıtan ve ön plana çıkan pek çok şarlatan türemiştir şimdi burada nasıl bir yol izlenilmesi lazım onu okuyacaksınız muska içerisinde ayet, hadis ve duaların yazılı olduğu, genellikle deri, kumaş ya da kağıttan hazırlanan, taşıyanlara huzur, güven ve korunma duygusu veren şeylerdir. Muska konusu maalesef ülkemizde yanlış algılanmakta ve sanki muska yazan kişilerin hepsinin sahtekar olduğu gibi doğru olmayan bir algı ile karşılanmaktadır. Oysa bu doğru değildir. Eğer muska yapan hocalar, işinin ehli, gizli ilimler ve sahip oldukları yetenekler bakımından güvenilir insanlarsa muska çoğu kez insanları dertlerinden kurtarma ve sıkıntılarını giderme konusunda son derece etkili bir yöntemdir kişiler muskaları sadece üzerinde taşınan amacı koruma olan maddeler olarak bilmektedir aslın da muska çeşitleri de mevcuttur aşık etme muskası, aşk muskası, bağlama muskası gibi bir çok çeşidi de mevcuttur.

Muska Yapan Hocalar

Muska Yapan Hocalar

Muska Nasıl Hazırlanmalı?

Öncelikle muska içerisine yazılacak ayet, hadis ve dualar aslına uygun olarak hazırlanmalıdır. Muska yazan hocalar bu konuda derin bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olmalı, güçlü bir inanç barındırmalıdır. Yine aynı şekilde muskayı takacak olan kişi de muskanın içerisindeki ayet, hadis ve duaların etkisine inanmalı ve muskayı yazan hocaya güvenmelidir. Muska yapan ünlü hocalar çoğunlukla bu alanda yeterli bilgi, inanç ve tecrübeye sahiptir.

Muska Yapan Hocaların Sahip Olması Gereken Özellikler.

En iyi büyü yapan hocalar ve muska yapan hocalar, sıradan insanlar değildir. Çoğunlukla doğuştan getirdikleri yetenekleri ve uzun süren tecrübeler sayesinde kazandıkları derin ilimleri vardır ve Allah’tan kendilerine bir lütuf olarak verilmiş bu ilimleri sayesinde etkili muskalar yazarak, insanların hastalıklarını, sıkıntılarını ve dertlerini çözerek insanlara hizmet etmektedirler.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Yıldız şenses dedi ki:

  Allah sizden razı olsun hocam eşime kavustum sayenızde

 2. Sevil gul dedi ki:

  Ucretlimi acaba

 3. Handan dedi ki:

  Koruma muskasini ne kadara yapiyorsunuz

 4. BEHÇET ARSLANTÜRK dedi ki:

  Allah razı olsun sayenizde evlendim

 5. kadir kadir dedi ki:

  hocam allah razı olsun sizden sonra hayatım değişti

 6. Cengiz dedi ki:

  Selamunaleykum
  Benim sorunum ailevi çocuklarımla ilgili kızım bizi dinlemiyor pek sürekli geçme eyiliminde çok nasihat ediyoruz tartışıyoruz bazen ama kısa süre sonra yine aynı yaşı 25 ne yapalım ne yapmamız gerekiyor yardımcı olurmusunuz

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara