Malatya Medyum Yusuf

Malatya Medyum Yusuf
Reklam Reklam

Malatya Medyum Yusuf

Malatya Medyum Yusuf, sevenleri kavuşturmanın en basit yolu olan vefk yazma metodu ile sizlere yardımcı olmaktadır. Güçlü duaları bilen, vefk ilmine vakıf olan Malatya medyum Yusuf Hoca bir vefki hazırlamadan önce, özel tütsüler özel kokular ve yağlar kullanarak ilgili hizmetlilerin göreve cebren gelmesini sağlayacak özel isimler ve şifreleri kullanarak dörtgen üçgen altıgen veya kare –daire şeklinde vefk hazırlamaktadır. Vefkin içinde yazılan büyülü sözcüklere doğru çekilen astral varlıklar olan hizmetliler, kendilerine verilen görevi yerine getirmek için hemen iş başına koyulurlar. Yani bu noktada medyum hoca sadece vefk ile gerekli varlıkları cebren göreve sevk etme işleminden başka bir iş yapmaz.

 

Vefkin etkin bir şekilde görevini yapması bu varlıkların tasarrufuna kalır. Eğer varlıklar sevenleri kavuşturmak evlilerin arasını düzeltmek gibi hayırlı işler için çağrıldıysa helal kokular ve yağlar kullanılarak ve onların isimleri de zikredilerek göreve çağrılırlar. Bu varlıklar hayırlı işler yapmak için fırsat ararlar. Onlar da sevap kazanmak isterler. İmtihan dünyası sadece biz insanlar için değil aynı zamanda cinler için de geçerlidir. Hayır için çalışmak biz insanların görevi olduğu gibi, hüddam olarak kullanılan varlıkların da görevidir.  İyi bir iş, iyi bir eş daha iyi bir hayat için mücadele eden insanların önüne çıkan çetin engellerin aşılmasında kullanılabilen bu varlıkları doğru zamanda doğru göreve çağırmak, medyum hocanın bilgeliğine deneyim ve tecrübelerine bağlıdır. İşte bu nedenle gerçek medyum olarak medyum Yusuf hocanın sizler için hazırladığı vefkler kısa zamanda etkisini göstermektedir.

 

Etiketler, Malatya medyum, medyum Yusuf hoca, vefk, tılsım, hüddam

 

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Hülya dedi ki:

    Malatya medyum aradığımda ilk sizi buldum aradığımda bana nazik davrandığınız ve dinlediğiniz için çok teşekkür ederim hocam nereden başlasam bilmiyorum ne desem boş sizi gerçekten tanımak lazımmış beni kocama kavuşturdunuz ya Allah’da sizi cennetine kabul eylesin hocam en yakın zamanda elinizi öpmeye geleceğim saygılarla.

  2. ömer dedi ki:

    hocam adresiniiz nereden ogerncez

  3. ömer dedi ki:

    hocam sizden bazı bilgiler ogrenmek ıstıyorum yaptırmak degıl röportaj gıbı fıaytı nedır

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara