İstanbul Medyum Yusuf Hoca

İstanbul Medyum Yusuf Hoca
Reklam Reklam

İstanbul Medyum Yusuf Hoca

İstanbul Medyum olarak bilinen Medyum Yusuf  hoca,  başta bağlama büyüsü olmak üzere birçok Ak büyük sınıfına giren büyüler için vefk  yazarak sorunlarınızı uzun yıllardır çözmeye devam etmektedir. Artık internet sitesi üzerinden de hizmet veren İstanbul Medyum Yusuf hoca üzerinizdeki kötü Enerjileri yok etmek için en güvenilir yöntem olan vefk yöntemini kullanmaktadır. Özellikle bağlama büyüsü konusunda başarı elde eden İstanbul Medyum Yusuf hoca  Bazı insanlar için çilelerle dolu çıkmaz arla dolu hayat yolunda daha hızlı mutlu ve huzurlu ilerlemek için son çare olarak başvurulan büyü  yöntemini kullanarak olaya astral çözümler getiriyor.

İstanbul Medyum

Sadece İstanbul medyum olarak değil Türkiye Medyum olarak tanınan saygın medyumlardan biri olan Yusuf hoca  hizmetlileri probleminizi çözmek üzere sevk ettirecek güçlü vefkler yazıyor. Büyü yapma işlemi esasında vefk yazma işlemidir.  Astral çözümler konusunu biraz açmamız gerekiyor. İstanbul Medyum Yusuf hoca  bazı hizmetlileri sevk ederek çözüm bulamadığınız konularda hizmetli varlıklar ( cinler) adı verilen varlıklarla birlikte çalışmalar yaparak çok güçlü bir dua şekli olan vefk yazma usulü ile problemlerin çözümünü kolaylaştırmaktadır ve çözümün süresini kısaltmaktadır. Bu dünyada yaşayan herkesin kendine göre bir derdi vardır dertleri genellikle mücadele edilerek belli bir seviyede çözüme ulaştırılabilir ancak bazı dertlerin gerçekten çözümü bulunmayabilir. Fakat bu demek değildir ki bu dertlerin hiç bir çözümü yoktur.  Eğer derdinizin çözülemez olduğunu düşünüyor iseniz yanılıyorsunuz, bir de gerçek medyum olan medyum Yusuf hoca ile çalışması deneyin…

 

Etiketler, İstanbul medyum, medyum Yusuf, gerçek medyum

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 110 YORUM
 1. Ayça dedi ki:

  Bundan 7 ay önce Yusuf hocama sevgili geri getirmesi için başvurdum 1 hafta bir çalışma yaptı sevgilim bana adım adım yaklaştı 1ay içindende resmen bağlandı bana ve su nişanlandık Yusuf beyden Allah bin kere razı olsun ne muradı varsa versin Rabbim sizlerede şiddetle tavsiye ediyorum kendisi çok muazzam bir hocadır saygılarla Ayça .

 2. Açelya dedi ki:

  Arkadaşlar size buradan sesleniyorum tanıyıp tanımayan kim varsa bu hoca adam gibi adam ben böyle sözünün eri bir insanla daha önce hiç çalışmadım boşa paralarım gitti İstanbul medyum olarak en iyi medyum dur kendisi saygılar Yusuf hocam.

 3. Nurten İstanbul dedi ki:

  İstanbul medyum olan yusuf hocamıza eski nişanlımı geri getirmek için başvurdum kendisiyle konuştuğumda bana 1 haftalık çalışma yapacağını ve 1 ay içerisinde sonuç alabileceğimi söyledi tabi inanmadım birazda çekindim fakat yinede yaptırdım bir umut la sevdiğim insan 16. gün bana mesaj yazdı ve o gün anladım ki yusuf hocama iyi ki başvurmuşum allah senden razı olsun yusuf hocam burada da tek referans benim bu hoca çok sağlam arkadaşlar.saygılarla nurten

 4. Mehmet dedi ki:

  Medyum İstanbul ararken karşıma Allah sizi çıkardı inanır mısınız hocam hiç pişman değilim size yaptırdığım işlem 13 gün sonra olduğunda hiç inanamadım ama gerçekti dualar ediyorum şimdi hocam ne mübarek insansınız siz Allah sizden razı olsun beni mutlu ettiniz ya ne deyim Allah’a emanet olun iyi geceler saygılarla.

 5. sevda dedi ki:

  ben neden hala inanamıyorum bilmiyorum bu bir mucize olmalı nasıl oldu ne yaptınız ama iyi yaptınız şimdi kapımda köpek oldu hocam allah senden razı olsun İstanbuldaki en iyi medyum sizsiniz hocam saygılarla.

 6. elif dedi ki:

  inanır mısınız çok çaresizdim İstanbul medyum yazdım ve Yusuf hoca çıktı karşıma sağolsun öyle bir aşk büyüsü yaptı ki ne desem  boş yaptırmak ve görmek lazım ben şu an çok mutluyum allah senden razı olsun hocam.

 7. emre dedi ki:

  sayın Yusuf hocam İstanbul medyum olarak tanıdığım en iyi medyum sizsiniz inanır mısınız ilk başta hiç ümidim yoktu sizi de herkes gibi zannettim fakat öyle olmadığınız çok açık bir şekilde bana ispatladınız size ne kadar dua etsem azdır Allah ne muradınız varsa versin hocam beni eşime kavuşturdunuz ya . saygılarla emre

 8. emel dedi ki:

  Merhabalar sayın İstanbul medyum hocam sizi tanımak benim için büyük bir şerefti Allah sizden razı olsun ben çok çaresizken bana yardım elini uzatan siz oldunuz o kadar hocaya gitmeme rağmen gerçek medyum olarak sizi tanıma şerefine nail oldum yaptığınız aşk büyüleri çok etkili oldu sayın hocam size ne kadar dua etsem azdır saygılarla.

 9. emrah dedi ki:

  merhaba istanbulun en iyi medyumu sayın yusuf hocam öncelikle ellerinizden öperim buraya bunu yazmamdaki sebep sizin ne kadar iyi bir medyum olduğunuz ispatlamak istedim allah sizden binlerce kez razı olsun siz ne mübarek insansınız hocam size ilk geldiğimde çok çaresiz ve yalnızdım ama derdime derman oldunuz yaptığınız aşk büyüsü 12. gününde olmasına rağmen etki etdi hocam bilin istedim saygılarla .

 10. elif dedi ki:

  Saygı değer Yusuf hocam ben İstanbul da medyum ararken sizi buldum iyi ki de bulmuşum size yaptırdığım aşk büyüleri sonuç verdi hocam elinize sağlık inanır mısınız mum gibi oldu Allah ne muradınız varsa versin hocam sizin sayenizde her şey yoluna girdi.

 11. elif dedi ki:

  Saygı değer Yusuf hocam ben İstanbul da medyum ararken sizi buldum iyi ki de bulmuşum size yaptırdığım aşk büyüleri sonuç verdi hocam elinize sağlık inanır mısınız mum gibi oldu Allah ne muradınız varsa versin hocam sizin sayenizde her şey yoluna girdi.

 12. sinan dedi ki:

  Allah ne muradınız varsa versin Allah sizden razı olsun hocam beni kocama kavuşturdunuz yaptığınız aşk büyüsünün etkisi hala devam ediyor saygılarla.

 13. ezel dedi ki:

  Medyum Yusuf hoca Gerçekten sağlam mıdır bilen varsa yorum yapsın lütfen.

  1. Gülşah dedi ki:

   Yusuf hoca saglamidir lutfen bilen varsa yardimci olurmusunuz

 14. Hasan dedi ki:

  İstanbul da medyum arıyorsa en iyi medyum diyebilirim ben kendisine aşk büyüsü yaptırdım 20. gün sevdiğim beni aradı şu an öyle mutluyum ki anlatamam üzerin 3 yıl geçmesine rağmen hala etkisi devam ediyor sordum hocama ömür boyu devam edecekmiş size de ısrarla tavsiye ederim.

 15. hatice dedi ki:

  evet ben de işlem yaptırdım çok sağlam bir hocadır kendisi Allah razı olsun bana bir bağlama büyüsü yaptı inanmıyordum şu an nişanlıyım allah ne muradı varsa versin saygılarla hocam.

 16. heval dedi ki:

  sayın hocam merhabalar ben de buraya yorum yapmak istedim bilmeyen arkadaşlarımızın bilinçlenmesi için hatırlarsanız geçen sene size aşk büyüsü yaptırmıştım ismim heval hocam hala etkisi sürüyor kesinlikle tavsiye ediyorum .

 17. heval dedi ki:

  sayın hocam merhabalar ben de buraya yorum yapmak istedim bilmeyen arkadaşlarımızın bilinçlenmesi için hatırlarsanız geçen sene size aşk büyüsü yaptırmıştım ismim heval hocam hala etkisi sürüyor kesinlikle tavsiye ediyorum  saygılarla

 18. Ceyda dedi ki:

  İstanbul da medyum ararken Yusuf  beyi buldum sonra aradım neyse anlattım durumu bana bağlama büyüsünü tavsiye etti inandım tabi içim de bir ukte yok değildi yaptırdım 14. gün işlem sonuç verdi şu an çok mutluyum inanılmaz derece de değişim oldu kendisinden Allah razı olsun olsun buraya  bunu yazmamda ki sebep ise kendisini güzel bir şekilde tanımazdır.

 19. Ayşe dedi ki:

  Sayın Yusuf hocam ben Ayşe umarım hatırlamışsınızdır geçen sende size bağlama büyüsü yaptırmıştım yeni sitenizi İstanbul medyum yazıp buldum hocam size hala dua ediyorum buraya da bunu bütün arkadaşlarımız görsün bilsin diye yazıyorum Allah sizden razı olsun saygılarla hocam

 20. ayla dedi ki:

  Medyum Yusuf hocaya 5 sene bağlama büyüsü yaptırmıştım hala etkisi sürüyor çok büyük kavgalarla ayrıldığım kocam şimdi beni el bebek gül bebek mutlu ediyor sağol Yusuf hocam

 21. mehmet dedi ki:

  Medyum Yusuf bey çok iyi bir hocadır kesinlikle tavsiye ederim Allah senden razı olsun hocam.

 22. ercan dedi ki:

  Sayın Yusuf bey ben İstanbul dan Mahmut size aşk büyüsü yaptırdığıma hiç pişman değilim var olun hocam saygılarla

 23. leyla dedi ki:

  İstanbul medyum aradığımda Yusuf beyi buldum çok şanslıyım gerçekten 5. kişiydi bu son dedim ya son hoca neyse yaptırdım bağlama büyüsü 8. gün sonuç vermesin mi şu an çok mutluyum gerçekten Allah sizden razı olsun hocam saygılarla.

 24. celal dedi ki:

  Evet bende Yusuf beye geçen sene bağlama büyüsü yaptırdım Allah razı olsun hala inanamıyorum bu kadar büyük değişim olmasına Allah razı olsun hocam saygılarla.

 25. Ali dedi ki:

  Sayın Yusuf hocam merhabalar ben Ali hatırlarsanız size 3 yıl önce bağlama büyüsü yaptırmıştım sizi ararken sayfanızı buldum yorum yapmak insanları bilinçlendirmek istedim siz çok iyi bir hocasınız Allah sizden razı olsun

 26. İlhan dedi ki:

  Merhaba Yusuf Hocam ben İstanbul dan İlhan buraya yazmamdaki sebep sizin nasıl bir hoca olduğunuzu herkese anlatabilmek bana 10 gün içinde sevdiğimi getirdiniz ya ne söylesem az Allah sizden razı olsun saygılarla.

 27. isa dedi ki:

  Yusuf hocam siz olmasanız ben ne yapardım bilmiyorum Allah sizden razı olsun saygılarla.

 28. evrim dedi ki:

  Yusuf hocamızı Gerçekten tavsiye ederim işinin ehli bir insandır.

 29. kader dedi ki:

  İstanbul Medyum Ararken sizi buldum hocam ben de aşk büyüsü yaptırmak istiyorum lütfen bana da yardımcı olur musunuz.

 30. aylin dedi ki:

  Gerçekten medyum musunuz çok iyi yorumlar aldım sizin hakkınızda

 31. seda dedi ki:

  merhaba bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

 32. narin dedi ki:

  bende bir aşk büyüsü yaptırmayı düşünüyorum ama korkuyorum varmı bilen yaptıran yardımcı olurmusunuz

 33. Ebru dedi ki:

  Ben geçen ay aşk büyüsü yaptırdım çok memnunum çokta iyi sonuçlar aldım tavsiye ederim

 34. Ebruasya dedi ki:

  gerçek mi bu bağlama büyüsü  falan ben de yaptırmayı düşünüyorum ama nasıl olur bilemem

 35. ceyda dedi ki:

  bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 36. selvi dedi ki:

  Sayın Yusuf hocam merhabalar ben size geçen sene bağlama büyüsü yaptırmıştım size ne kadar dua etsem azdır Allah razı olsun hocam.

 37. sedat dedi ki:

  merhaba sayın hocam ben sizden bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.

 38. canan dedi ki:

  hocam bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz.

 39. sevgi dedi ki:

  Medyum Yusuf Hoca İstanbul da nadir bulunacak medyumlar dandır sizlere kesinlikle tavsiye ederim ben bağlama büyüsü yaptırdım çok memnunum .

 40. burak dedi ki:

  Gerçekten onlarca hocaya işlem yaptırdım fakat hiç birinden sonuç alamadım ta ki Yusuf hocama kadar Allah senden razı olsun Yusuf hocam ne muradın varsa versin saygılarla

 41. cevher dedi ki:

  bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum çok güzel yorumlar okudum sizin hakkınızda

 42. arzu dedi ki:

  Hocam ben arzu İstanbul medyumlar ararken sayfanızı buldum size aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz

 43. elif dedi ki:

  Medyum Yusuf bey sizi İstanbul medyum ararken buldum hocam siz aşk büyüsü uzmanıymışsınız sizi ebru tavsiye etti size işlem yaptırmış çok güzel sonuçlar aldım dedi ne yapmam lazım hocam.

 44. emre dedi ki:

  İstanbul medyum musunuz hocam bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum

 45. şahin dedi ki:

  Medyum Yusuf bey sizi İstanbul medyum ararken buldum hocam sizi bir arkadaşım tavsiye etti bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 46. hakan dedi ki:

  merhabalar ben hakan hocam sizi istanbul dan buldum aşk büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz.

   

 47. hayri dedi ki:

  Yusuf hocam Allah senden razı olsun beni ne kadar mutlu ettin anlatamam eline bileğine sağlık .

 48. erdi dedi ki:

  Hocam size ne kadar dua etsem azdır allah sizden razı olsun saygılarla

 49. esra dedi ki:

  Hocam bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olurmusunuz

 50. esra dedi ki:

  sayın yusuf bey bende bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum ama korkuyorum lütfen yardımcı olurmusunuz

 51. esin dedi ki:

  bu aşk büyüsü hangi bilgilerle yapılıyor acaba

 52. tuba dedi ki:

  Hocam İstanbul da mı medyumluk yapıyorsunuz?

 53. tuba dedi ki:

  Hocam İstanbul da mı medyumluk yapıyorsunuz yoksa Türkiye genelinde mi?

 54. arzu dedi ki:

  Aşk Büyüsü yaptırmak istiyorum hocam bende

 55. emir dedi ki:

  hangi medyuma güveneceğiz valla bilmiyorum bende yusuf hocaya işlem yaptırıyorum bakalım2 gün oldu ne olacak tekrar yazacağım buraya.

 56. arif dedi ki:

  İşte Gerçek Bir Hoca..

 57. arif dedi ki:

  Gerçekte en iyi medyum

 58. deniz dedi ki:

  Aşk büyüsü yapmak için neler gerekli acaba

 59. berat dedi ki:

  İstanbul da gerçek bir medyum arıyorsanız doğru adrestesiniz.

 60. aziz dedi ki:

  Aşk Büyüsü Nasıl yapılıyor acaba

 61. necip dedi ki:

  Yahu Bu Bağlama Büyü Ne Kadar Etkisi sürüyor.

 62. fikret dedi ki:

  merhabalar bende bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum ama korkuyorum sizin hakkınızda da çok güzel yorumlar okudum lütfen bana yardımcı olurmusunuz

 63. can dedi ki:

  merhaba Yusuf hocam size geçen sene bağlama işlemi yaptırmıştım hocam size çok dua ediyorum iyi ki size işlem yaptırmışım saygılarla

 64. ece dedi ki:

  ben ece hocam sizi lale tavsiye etti bende aşk büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 65. onur dedi ki:

  Hocam ben Onur İstanbul Medyumlar ararken buldum çok met ettiler sizi ben de bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum bana a yardımcı olur musunuz.

 66. kağan dedi ki:

  hocam ben kağan aşk büyüsü için neler gerekli acaba

 67. ali dedi ki:

  hocam sizi iyi ki tanımışım Allah razı olsun sizden.

 68. ebru dedi ki:

  Allah sizi çocuklarınızla uzun ömürler geçirmeyi nasip etsin saygılarla

 69. kemal dedi ki:

  kara büyü nasıl yapılıyor hocam

 70. Cenk dedi ki:

  Hocam ben Cenk Soğutma büyüsü hakkında bilgi vere bilirmisiniz.

 71. eren dedi ki:

  hocam  Ben Eren aşk büyüsünü nasıl yapacağız

 72. kader dedi ki:

  Kader ben hocam Bağlama büyüsü nasıl yapıcaz

 73. Mehmet dedi ki:

  Mehmet ben hocam soğutmak istediğim birisi var nasıl yaparız

 74. mustafa dedi ki:

  Mustafa ben hocam Bağlama büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 75. hikmet dedi ki:

  hocam ben hikmet Bağlam büyüsü yaptırmak istiyorum

 76. erdem dedi ki:

  erdem ben hocam sizleri İstanbul Medyum ararken buldum aşk büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz

 77. salih dedi ki:

  hocam ben hakan bana da yardımcı olun lütfen sevgilimden ayrıldım

 78. arzu dedi ki:

  hocam ben arzu sizleri İstanbul medyum ararken buldum bana yardımcı olun lütfen sevgilimden ayrıldım

 79. sercan dedi ki:

  sercan ben hocam bana yardımcı olun lütfen sevgilimden ayrıldım

 80. hatice dedi ki:

  canbar büyüsü hakkında bilgi verir misiniz

 81. nazan dedi ki:

  Hocam ben İstanbul Medyumlar hocalar ararken sizi buldum sevgilimden ayrıldım bana yardımcı olur musunuz

 82. emircan dedi ki:

  emircan ben hocam bana aşk büyüsü yapar mısınız

 83. oktay dedi ki:

  gerçekten bende işlem yaptırdım çok iyi bir hocadır tavsiye ederim

 84. sahin dedi ki:

  şahin ben hocam aşk büyüsü yaptırmak istiyorum bana yardımcı olur musunuz

 85. Ali dedi ki:

  Medyum Yusuf Hocam Sizi İstanbul Hocalar Olarak Buldum Bende  Aşk Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Bana Yardımcı Olur musunuz?

 86. Nejla dedi ki:

  Medyum istanbul Yusuf Hocaya bende islem yaptirdim cok guzel sonuclar aldim tavsiye ederim kesinlikle .

 87. Gürbüz dedi ki:

  İstanbul’daki Medyum Hocalar Ararken Karşıma Yusuf Hoca Çıktı Allah Ondan Razı Olsun Aşık Etme Büyüsü Yapan Hocalar Arasında En İyisiydi Çok Memnun Kaldım Kesinlikle Tavsiye Ederim.

 88. filiz dedi ki:

  Ben İstanbul da Güvenilir Medyum Hocalar ararken buldum hocam sizi aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum yardımcı olur musunuz.

 89. Emrah dedi ki:

  Yusuf  Bey merhabalar ben sizi İstanbul da ki en iyi hocalar olarak buldum sayın hocam benim şöyle bir derdim var aşık etme büyüsü yaptırma istiyorum bana nasıl yardımcı olursunuz birazdan sizi arayacağım ismim Emrah.

 90. esra dedi ki:

  Medyum Yusuf Hocayı İstanbul da Medyum ararken buldum çok iyi bir insanmış gerçekten Allah ondan razı olsun kesinlikle tavsiye ederim biriside çıkıp diyemez bu hoca değil diye çok saygıdeğer bir insan

 91. EMRE dedi ki:

  Yusuf  Hocam Ben Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Yaptırmak İstiyorum Bana Yardımcı Olur musunuz Allah razı olsun şimdide saygılarla

 92. emir dedi ki:

  Canbar Büyüsü hakkında bilgi verir misiniz hocam..

 93. ali dedi ki:

  Yusuf hocam ben Ali hocam bana yardım edin Bağlama Büyü yaptırmak istiyorum lütfen saygılarla.

 94. ali dedi ki:

  medyum yusuf hocam ben aşık etme büyüsü yaptırcam yardımcı olurmusunuz bana

 95. Efe dedi ki:

  Hocam merhaba ben Efe hocam İstanbul daki en iyi medyumlar olarak buldum sizin aşık etme büyüsü yapmak istiyorum ama nasıl yapılır tarifi nedir yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 96. aslan dedi ki:

  Aşık etme büyüsü nasıl yapılıyor hocam lütfen bana yardım edin neler gerekiyor ne kadar bir harcama gider ne olur bilgilendirin beni saygılarla.

 97. Hakan dedi ki:

  İstanbul Bağcılarda Medyumlar ararken karşıma çıktınız Yusuf hocam  Hiç inanmazken beni sevdiğime kavuşturdunuz Allah sizden binlerce kez razı olsun saygılarla.

 98. asi dedi ki:

  Hocam İstanbuldaki Medyumlar ararken sizi buldum bu Canbar Büyüsü yapabiliyor musunuz aşık olduğum bir insan var ona yaptırmak istiyorum bana lütfen yardıcı olur musunuz.

 99. ali dedi ki:

  İstanbul dan yazıyorum hocam ben bana yardımcı olun lütfen ben aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz bana.

 100. ali dedi ki:

  İstanbul dan yazıyorum hocam ben bana yardımcı olun lütfen ben artık çok çaresizim ben aşık etme büyüsü yaptırmak istiyorum ne yapmam lazım lütfen yardımcı olur musunuz bana.

 101. Melek dedi ki:

  Bana ulaşabileceğim bi iletişim adresi verir misiniz

  1. Yusufhoca dedi ki:

   0534 877 31 31 Buradan ulaşabilirsiniz.

 102. nejla dedi ki:

  İstanbul’da Derin Hocalar Medyumlar Aradım Sizi buldum sayın Yusuf Hocam bir arkadaşım sizi bana önerdi bana Cinci Hocalar Lazım hocam Aşık Etme Büyüsü Yaptırcam bu Gün ararım sizi

 103. hayat dedi ki:

  İstanbul’da Medyum Adresleri Arıyordum Sizi Buldum Hocam herkese yardımcı olduğunuzu öğrendim ben size Bağlama Büyüsü Yaptırmak istiyorum bana yardımcı olun lütfen bugün arıycam sizi saygılarla hocam.

 104. Lal yüreğim dedi ki:

  Bende islem yaptirmak istiyorm gercekten yusuf hoca dediginiz kadar var mı ??

  1. Yusufhoca dedi ki:

   arayın 534 877 31 31.

 105. Yeşim dedi ki:

  Merhaba hocam acilen ciddi anlamda yardımınıza ihtiyacım var lütfen mail adresi veya telefon numarası paylasirmisiniz .

  Teşekkür ederim

  1. Yusufhoca dedi ki:

   5348773131 yusuf bey

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara