Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar
Reklam Reklam

Gerçek medyumlar

Gerçek medyumlar neye göre belirlenir gerçek medyum kime denir gibi soruların cevaplarını vermeye çalışacağız. Medyumlar çeşitli branşlarda kendilerini geliştirirler. Söz gelimi bağlama büyüsü konusunda kendisini geliştirmiş olan bir medyum define bulma konusunda yetkin olmayabilir. Aynı şekilde cin çıkarma konusunda uzmanlaşmış bir medyum astroloji alanında gelişmemiş olabilir. Tıpkı doktorların branşlaşması gibi medyumlar da kendi alanlarında uzmanlaşırlar. Böylece her bir medyum gerçek medyum mu yoksa değil mi anlamak için, hangi alandan bahsedildiği göz önünde bulunmalıdır. Bağlama büyüsü uzmanı transa geçerek ruhlar alemi ile ya da cinler alemi ile iletişime geçemeyebilir. Zaten buna gerek de yoktur. Veya bir medyum her alanda başarı göstermeyebilir ancak bir konuda çok becerikli olabilir.

 

 

Konuyu biraz daha açarsak gerçek medyum kimdir sorusunun şöyle sorulması gerekir. Filanca alanda gerçek medyum kimdir . Bu branşları biraz daha açacak olursak sözgelimi yine cin çıkarma  konusunda son derece ilerlemiş bir medyum bağlama büyüsü konusunda sıfır bilgiye sahip olabilir. Bu da bu medyumu kendi alanında en iyi medyum yapar. İşin özünde bazı cinleri kendine bağlamayı başaran ve onlardan bilgiler alan medyumlar da vardır. Bu medyumlar da sadece bilgi toplama konusunda beceriklidirler. Bu tür medyumlar kendi alanlarında gerçek medyumlardır ancak diğer alanlarda sahte medyumlar olarak kabul edilmezler. Başarılı olmadıkları alanlara girmezler ve faaliyet göstermezler.

 

Etiketler,medyumlar, gerçek medyumlar, ruhlar alemi,

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. suskun dedi ki:

    gerçek medyumlar kimler araştırırken Allah karşıma Yusuf hocamı çıkardı Allah senden razı olsun hocam senin sayende Eşimle bir araya geldik ne muradın varsa olsun yaptığımız aşk büyüsü tuttu hocam Allah’a emanet ol saygılarla.

  2. aycan dedi ki:

    Gerçek medyum mu arıyorsunuz ısrarla yusuf hoca derim

  3. esra dedi ki:

    Allah Sizden Razı Olsun Hocam Ben Esra.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara