Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır
Reklam Reklam

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır, herhangi birisi ile evlenmek isteyen kişinin karşı tarafın evliliği istemediği ve kabul etmediği durumlarda yaptırılan bir büyü çeşididir. Bazen ilişkilerde her şey yolunda gittiği ve hiçbir sorun olmadığı halde taraflardan birisi evliliğe yanaşmak istemez. Karşı tarafı oyalayarak ve sürekli evliliği öteleyerek muhatabının sabrını tüketir. İşte bu tip durumlarla karşılaşan kişi karşısındaki kişinin evliliğe sıcak bakmasını ve ikna edilmesini sağlamak amacıyla evliliğe ikna etme büyüsü yaptırabilir ve kişiyi etkisi altına alarak evliliğe ikna edebilir kişi bir anda inanılmaz bir değişime maruz kalabilir gözlerinizin inanamayacağı bir değişimden bahsediyoruz size ilgi alakası artar sizinle gelecekten düşlere dalar ve akabinde bir çok konuda evlilik geçer eğer böyle bir durumlar karşı karşıya iseniz Medyum Yusuf Hoca sizlere yardım etmekten hiç çekinmeyecektir hemen arayabilirsiniz.

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Nasıl Yapılır

Evlilik Büyüsü Tarifi ?

Evlilik büyüsü, kişilerin isimlerine göre özel gün ve saatlerde, büyü ilmine vakıf kişiler tarafından özel olarak yapılmaktadır. Bu özel gün ve saatleri bilmek ve o saatlerde büyüyü yapmak son derece önemlidir çünkü doğru tarih ve saatlerde yapılmayan büyüler kısa süreli tesir etse de bir süre sonra kendiliğinden bozulabilir. Bu özel vakitlere vakıf kişiler tarafından bu vakitlerde yapılan büyüler ise evlilik yıldızlarını birbirine bağlayarak büyünün kalıcı olmasını sağlar.

Evlilik Büyüsü Bozma

Eğer yaptırılan büyüden vazgeçilirse ya da başkasının yapmış olduğu bir büyünün varlığı gibi durumlar ortaya çıkarsa, evlilik büyüsü bozma işlemi yapılmalıdır. Yine bu işlem de büyü ilmine vakıf kişiler tarafından özenle yapılmalıdır.

Bazen insanlarda Büyü ile evlilik olur mu? Diyerek büyü ile yapılacak evlilikler konusunda tereddütler olmaktadır. Bu doğru bir yaklaşım değildir çünkü tamamen iyi niyetle ve doğru bir şekilde yapılan bu tip bir büyünün ne size ne de karşınızdaki insana hiçbir zararı dokunmaz. Böylelikle mutlu bir evlilik bağı kurulabileceğine ve hayırlı sonuçlara ulaşılabileceğine kesin olarak inanabilirsiniz.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Deniz dedi ki:

  Çok hoşuma giden. Su an Hersey yolunda giden bir bey ile arkadaşlığım var. Evlilikle bitmesini çok istiyorum yardımcı olursanız sevunirim

  1. Yusufhoca dedi ki:

   arayın lutfen yusuf beyı

 2. cansu dedi ki:

  mrb ayn dertten bendede var deniz ne yapıcagımı bilmiyorum konusalımmmm

 3. Ayşe dedi ki:

  Ben hayatta neye elini atsa kurutur derler ya öyle biriyim ne istesem olmaz tam olcakmış gibi olur bozulur olursada burnumdan gelir evlenemedim hiç dostum yok yalnız ve borç batağı içinde çok mutsuz olduğum bir işi yapıyorum beni bu karanlıktan kurtarabilirmisiniz ????????

  1. Yusufhoca dedi ki:

   ara yardımcı olayım 0534 877 31 31

 4. Ebru dedi ki:

  Merhaba maddi ve manevi bir çöküş içindeyim.bugüne kadar hiçbir şeyim tam olmadı hayatımda.hep kaybetmeye kurulmuş bi hayat benimkisi sanki..artık çok ta bi beklentim yok aslında…birini ilk kez çok sevdim.ve ölümüne inandım.ilk kez ama yine yanıldım.şuan çok acı çekiyorum.ve onun dönüp benimle evlenmesi için hergün dua ediyorum.benim maddi imkanım hiç yok..ve yardıma ihtiyacım var..benim için bişey yapabilirmisiniz…

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara