Çanakkale Medyum Yusuf Hoca

Çanakkale Medyum Yusuf Hoca
Reklam Reklam

Çanakkale Medyum Yusuf Hoca

Çanakkale Medyum Yusuf Hoca sadece Çanakkale de değil artık tüm ülke genelinde “vefk yazımı” hizmeti ile sizlere yardımcı oluyor. Hazırlayacağı vefkler için önceden günlerce hazırlık yapan gerçek medyum Yusuf hoca işlemlerin başarılı olması için bir çok faktörü göz önüne almaktadır. Kişinin yıldız haritası burcu, fizyonomi ilminin verilerine göre, seciye karakter psikolojik eğilimleri ve gezegenlerin durumu, kişinin maddi manevi durumu ilişkileri göz önüne alınarak özenle vefk hazırlanmaktadır. Hazırlanan vefkler 3-5 gün içerisinde etkisini göstermeye başlar. Sevk edilen hizmetli taifesinin görevi yerine getirmesi için özel buhurlar yakılmakta özel zikirler çekilmektedir.

Vefk Nasıl Yazılır

 

Bir vefk oluşturmak için önceden kaç haneli vefk oluşturulacağı belirlenir. Geometrik şekil bir bakır levhaya ya da bir kağıt parçasına özel bir itina ile ebcet hesabına göre çevrilen sözcükler şifreler girilmektedir. Vefk yazım işlemi belli özel saatlerde yapılmaktadır. Her bir vefkin yazılış zamanı farklıdır ve gezegenlerin burçların durumuna göre ya da duruş pozisyonuna göre değişir.  Sevdiğiniz bir insanın sizi delice sevmesini istiyor olabilirsiniz. Bu durumda Çanakkale Medyum Yusuf Hoca vefk hazırlarken hem sevdiğiniz insanı hem de sizi dikkate alarak vefk hazırlar. Vefkin tutma ihtimali son derece yüksektir. Bazı durumlarda 5 günde etki gösteren bir vefk bazı insanlar için bir ay süre alabilir. Ancak vefkin yazımı sonrası etkiler bu süre zarfında görülmeye başlanmaktadır.

 

Çanakkale Medyum Yusuf Hoca

Etiketler, vefk yazımı, medyum Yusuf hoca, Çanakkale Medyum Yusuf Hoca

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Çanakkale pelin dedi ki:

    Çanakkale medyum arıyordum Allah karşıma Yusuf beyi çıkardı hiç de pişman değilim sevdiğim adamı anlattım ona dinledi beni güzelce Allah razı olsun hiç umudum yoktu vallahi aşk büyüsü yaptık uyguladı güzel bir şekilde şimdi öyle mutluyum ki 2 hafta içinde işim oldu kendisi çok muhterem bir insandır .

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara