Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır
Reklam Reklam

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır; doğaüstü varlıkların ve gizemli oldukları düşünülen üstün güçlerin yardımıyla, bir takım istekleri gerçekleştirmek ya da hükmetmek amacıyla gerçekleştirilen işlemlerdir. Sen de hayatının bir kısmında, bir yakınına ya da onun bir yakınına büyü yapıldığını duymuşsundur, peki ya sana yapıldıysa? O halde evde büyü olduğunu nasıl anlarız dediğini duyar gibiyim.

  • Hiç ummadığın anda eşyalarını kaybedip, beklemediğin zamanlarda başka bir yerde buluyor musun?
  • Huzursuz ve ailene karşı sebebini bilmediğin bir soğukluk içinde misin?
  • Kapıdan içeri girer girmez üzerine bir ağırlık çöküyor mu?
  • Evde evcil hayvan bulundurmayı deneyip, hayvanı eve sokar sokmaz ürkütücü bir tavırla, sesler çıkardıklarını mı fark ettin?

O halde, bir sonra ki sorun şu olmalı!  Evde büyü nasıl bulunur?

Öncelikle büyüyü bulmak kolay değildir, bunu bil. Yapılış şekilleri ve saklandıkları yerler aynı değildir. Yine de sana faydalı olabilecek birkaç yer söyleyebilirim. En çok kullanılan yerler; saksılar, kullanmadığın veya kullandığın giysilerin astar içi ve cepleri, müstakil evin varsa ağacın ulaşılabilen dalları, tuvalet penceresinin içi, priz delikleri, yorgan ve yastık içleri, yatağın altı, kirişler bakmaya uygun yerlerdir.

Büyü Nasıl Anlaşılır

Büyü Nasıl Anlaşılır

Diyelim ki büyüyü de buldun. Büyü yapan kişi nasıl bulunur? Diye soracaksın.

Bulmak çok zordur. Allah’a sığın ve bol bol dua oku. Ünlü büyücüler büyüyü yaptıranın uzak olmadığını ve ancak o büyüyü daha önce yapmış birinin, büyüyü kimin yaptığını anlayabileceğini söylüyorlar.,

Bir gün üzerinizde büyü olduğunu düşünür iseniz hemen Medyum Yusuf Hocayı Arayıp detaylı bilgi alıp  üzerinize genel olarak kişiye özel bir bakım yaptırabilirsiniz eğer büyü olduğunu düşünüyor iseniz hemen arayın çünkü Yusuf Hocamızın Bilemeyeceği  hiç bir şey yoktur kendisi 35 yıllık tecrübesi ile ilgili olarak sizlere yardımcı olmaktan çekinmeyecektir asla kula kulluk etmeyiniz Allah yar ve yardımcımız olsun kalın sağlıcakla.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara