Büyü çeşitleri Nelerdir

Büyü çeşitleri Nelerdir
Reklam Reklam

Büyü çeşitleri Nelerdir

Büyüler Ak büyüler Kara büyüler ve kırmızı büyüler olarak 3 farklı sınıfta incelenebilirler. Ak büyüler insanların hayır ve selameti , mutluluğu için yapılan büyülerdir. Kara büyüler ise insanlara kötülük yapmak amacıyla hazırlanırlar, kırmızı büyüler de aynı şekilde kötülük amacı taşırlar. Ancak kırmızı büyülerin Kara Büyülerden farkı kırmızı büyülerin kolay kolay bozulamamasıdır. Genellikle papaz büyüsü adı altında yapılan bir kolay kolay bozulması mümkün olmayan kırmızı büyüler insanların ruhsal ve akılsal yetilerini kaybetmeleri, başkalarıyla olan ilişkilerinin bozulması işlerinin bozulması evlilik yaşamlarının sona ermesi gibi kötü amaçlarla yapılabilmektedir. Bu tür  büyüler yapan insanların çok büyük günah işlediğini belirtmemizde fayda vardır.

İnsanların iyiliğini düşünmek işlerini kolaylaştırmak evlilik yaşamlarını daha mutlu kılmak iş yaşamları Önündeki engelleri kaldırmak ve insanların hayatla daha barışık şekilde yaşamalarını sağlamak gibi amaçlara hizmet eden işlemler Ak büyüler sınıfında incelenmektedir. Ak büyü konusunda kendini geliştirmiş olan uzman profesyonel Medyum Yusuf hoca yıllardır bu amaçlarla sizlere hizmet etmeye devam etmektedir. Kendisi insanların arasını açacak kötülük içeren işlemler yapmamaktadır. Ancak birbirlerine kavuşmak isteyen ,ya da evliliği tehlikede olan, kocası veya karısı evi terk etmiş olanı geri getirmeye yönelik; veya kısmetin kapalı olan insanların kısmetini açmaya yönelik çalışmalar yapan medyum Yusuf hoca, bu alanda özellikle bağlama büyüsü alanında çokça tanınan bir medyumdur. Binlerce insanın mutlu olmasına vesile olmak, kendisini de mutlu etmektedir.  Aşk sevgi iş kısmet gibi konularda problemleriniz varsa, medyum Yusuf hocaya telefon etmeniz yeterlidir. Kendisi sizlere en iyi vefk hizmetini verecek yetkinliğe sahip bir medyumdur.

Etiketler, büyüler, ak büyüler, kara büyüler, kırmızı büyüler, medyum Yusuf hoca

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. akif dedi ki:

    büyü çeşitleri ararken papaz büyüsü yaptırmak için Yusuf hocamı buldum kendisi çok mütevazi bir insan Allah ondan razı olsun ne  diyeyim sayesinde bir çok şeyi atlattım şimdi huzurluyum ve mutluyum Allah’a emanet olun hocam .

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara