Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır ?

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır ?
Reklam Reklam

BOŞANMA BÜYÜSÜ;

Kolay Boşanma Büyüsü;

Genel olarak;Karınızdan ve ya kocanızdan boşanmak için tarafları boşanmaya rıza ettirmek için yapılacak büyüye verilen addır. Artık sevginin saygının kalmadığı aile birliğinin devamının zor hatta imkansız olduğu durumlarda başvurulacak etkili ve mantıklı büyülerden biridir. Öncelikle hiçbir eş boşanacağı umuduyla evliliğe başlamaz. Bu sebeple de hiçbir boşanma büyüsü kolay boşanma büyüsü değildir. Her şeyden öte taraflardan birinin bu yola çıkma düşüncesi bile çok ama çok zordur. Kaldı ki bu yöntemi seçebilsin. Bu büyünün seçilmesinde genellikle eşler arası aldatma sorunu yatar.  Bu durum aynı zamanda birçok eş için dönüşü olmayan bir sürecin de başlangıcıdır. Genel olarak boşanma büyüleri üç aşamada yapılır.

 1. EVRE; eşiniz ve sizin doğum yıllarınız doğrultusunda işin ehli bir medyum tarafından gerekli işlem gerçekleştirilir.
 2. EVRE; Hazırlanan boşanma büyüsü sizin tarafınızdan eşinize uygulanmaya başlanır ve devam ettirilir.
 3. EVRE; Eşinizin sizden iyiden iyiye soğuyarak boşanmayı talebiyle neticelenir.

Yukarıda bahsedilen üç aşama içinde çok ama çok sabretmeniz gerekebilir.  Evliliğinizin süresi, eşler arası oluşan sevginin gücü ve yaşanmışlıkların etkisi ile boşanma fiili arasında ters orantı vardır. Bu sebeple de belirttiğim üzere son anına kadar sabretmek gerekecektir. Ortalama olarak beş ve ya altı hafta içerisinde az da olsa etkileri iyiden iyiye çıkmaya başlayacaktır. Bu durumu fark ettiğiniz andan itibaren yaşanacaklara kendinizi hazırlamanız gerekecektir. İlişkiniz sorunsuz olarak bitecektir. Zaten süreç neticesinde beklenen durumda tam olarak budur. Bu süreçler yaşanırken mümkün olduğunuz sürece çevresel etkenlerden uzak durmaya çalışın ve psikolojinizi bozacak hal ve tavırlardan kaçınarak enerjinizi boşanma olayına yoğunlaşmanız gerekecektir. Sonucunu bildiğiniz bir filmi izlemek gibi bir süreç yaşayacağınızdan çokta şaşırmazlık etmeyin. Her şeyi normalmiş gibi karşılamamak gerektiği gibi çokta abartılı tepkilerde vermemek gerekir.

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

Boşanma Büyüsü Nasıl Yapılır

 

Boşanma Büyüsü Belirtileri;

Yukarıda sayılan aşamaların sona ermesiyle birlikte tam olarak istenilen sonuca varılmış olunacaktır. Boşanma büyüsü belirtileri ise üçüncü aşamanın başında başlar ve sona ermeden de iyice vücut bulmuş olur. Boşanmamakta ısrar eden, sürekli yokuşa süren eşler için bire bir ve en net sonucu veren büyülerden biridir. Tılsımının da çok özel olması gerekecektir. Bu sebeple de kişiye ve duruma özel bir tılsımın bulunması ve hazırlanması gerekecektir. Bu tılsımın hikmeti eşlerden birinin kalbini soğuturken diğerine gelecek günleri için sıcaklık hissi vermekte yol göstermektedir.

 

Kocadan Boşanma Büyüsü;

Genelde kocaları tarafından aldatılan kadınlar bu büyüyü tercih etmektedirler. En kısa süre içerisinde en etkili neticeyi beklerler. Elinizdeki kangrenin daha fazla ilerlemesine mahal vermeden en kısa süre içerisinde ondan kurtulmanız gerekmektedir. Bu sebeple önce aklınızda evliliğinizi bitirmeniz gerekmektedir. Bir ömür mutsuz olarak yaşamaktansa bir kez acı çekmeyi istemeniz gerekmektedir. Kocadan boşanma büyüsü etkisinin de ortaya çıkması ve başarı getirmesi için ön koşul işin ehli bir medyum tarafından yapılması gerekeceğidir.

Reklam
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. mehri dedi ki:

  selamin aleyküm hocam maddi manevi çöküntüdeyim kocamla boşanma davam var işim yok iki çocuğum var allah aşkına bana yardımcı olun

  1. Yusufhoca dedi ki:

   Arayın..

BİR YORUM YAZ

WhatsApp Ara Yaz
Tıkla Hemen Ara